reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
Elena smaruję się oliwką rano i wieczorem, a w dzień kremem Ziaji "Mamma mia", czy będą efekty tego nie wiem, ale mam nadzieję, że nie będę miała dużo rozstępów.
 
u mnie:

waga wyjściowa: 61 kg, brzuch 73 cm, biust 70A

licząc wg OM
15t 3d
brzuch 90 cm ( +17 cm ), waga +4 kg, biust 70C
17 tc ------- 94 cm (+21 cm ), ------- +6 kg, biust 70E
19 tc ------- 94 cm (+21 cm ), -------- +7kg, biust 70E
20t5d-------100 cm (+27 cm), ------- +9,5 kg biust 75D, a było już +12 ( wpis z karty ciąży z ostatniej wizyty)
22t2d-------100 cm (+27 cm), ------- +9 kg, biust 75D
 
Ostatnia edycja:
Nieźle , ja to dalej nic nie przytyłam w tej ciaży. Za to chłopak mowi,że ma większy brzuch ode mnie. :-)

Elena - bo faceci tez tyja w ciazy ;)

no tak - pisałam wam ze 6 kg do przodu?? To już nieaktualne... w 3 dni przybyłam kolejne 2 kg wiec jest już 8 do przodu... i ciągle rosnie... jak ja bym chciała miec 100 gram...

Wiolcia - nie waz sie tak czesto, bo niepotrzebnie sie stresujesz. ja jestem szczesciara bez wagi w domu i tylko na wizytach sie waze!
 
Gufi właśnie mu o tym mówiłam. W dodatku ma zachciankę kulinarną. Ma ochotę zjeść WĘŻA !!! :-D
 
reklama
Do góry