reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
Witamy mamusie
jestem mama OLiwii i mieszkamy w Wilczetach wioska koło Pasłeka , Elblaga ,Ornety
jak kto woli
woj -warm-mazur
pozdrawiam wszystkie mamy
 
Witam wszystkie mamy!!!

Na imię mam Aniela, jestem z Wrocławia. Razem z 15miesięczną córką Zuzanną siedzimy sobie w domku:-)
Do pracy mi sie nie spieszy, może za rok...

Pozdrawiam wszystkie mamy domóweczki.​
 
Hejka:)
To tu chyba powinnam napisać co nieco o sobie.
Mam na imię Justyna- co już pisałam na głównym watku, pochodzę z okolic Radomia. Jestem mamą dwójki dzieci: Julia 6 lat, Kacper prawie 8.Trzecie maleństwo pojawi się ok.16 lutego.
Jestem tak jak większość z was mamą siedzącą w domciu. Jedyne co chyba pominęłam to wiek.Otóż mam 26 lat.Macierzyństwo w moim przypadku wcześnie się zaczeło, ale niczego nie żałuję.
 
Witam mamusie siedzace w domu:-)

Mam na imie Ania i pochodze ze slaska:rofl2: Mam 28 lat i od 14 miesiecy zajmuje sie moja ukochana coreczka Laura. Obecnie mieszkam w Niemczech od prawie 3 lat:szok:.Jestem specjalista do spraw ochrony srodowiska ale jak wiekszosc z Was siedze sobie w domku:sorry2:
 
witam wszystkie mamusie
wypadalo by sie przedstawic. nazywam sie Patrycja mam 21 lat mieszkam w rybniku i tez jak Wy siedze w domku i zajmuje sie moim 8,5 miesiecznym synkiem :-D
 
To teraz czas na mnie :)
Nazywam sie Iwona w sierpniu skonczylam 21 lat :) Mam wspanialego synka Filipa ktora ma 13 m-cy no i kochajacego mezusia (malzenstwem jestesmy od 4 m-cy). Obecnie mieszkam w Londynie (UK), lecz pochodze z Wielkopolski. Pozdrawiam was wszystkie cieplutko :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie:-)
jak wiele z Was dopiero niedawno odkryłam ten wątek, choć na forum piszę już dość długo:zawstydzona/y:;-) za chwilę zajrzę na wątek główny, ale na razie chciałbym się przedstawić:tak: mam na imię Kasia, mam prawie 24 lata i jestem mamą trzymiesięcznego Antosia:rofl2: w perspektywie mam około trzech lat bycia mamą domową, gdyż zamierzam szukać pracy dopiero jak Antek będzie mógł pójść do przedszkola:-p na razie nigdzie jeszcze nie pracowałam, gdyż zaraz po studiach zaszłam w ciążę i tylko to było dla mnie najważniejsze:rofl2: mam Męża Mariusza, który obecnie szaleńczo wykańcza nasz domek do którego mamy zamiar wprowadzić się na Boże Narodzenie:zawstydzona/y: mieszkamy na Kujawach:tak: pozdrawiam Wszystkie Mamusie:-D
 
Do góry