reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
o to i ja się przedstawie.........................................................................................MAM NA IMIĘ ANIA MAM PRAWIE 31 LAT POCHODZĘ Z POBIEROWA(NAD SAMYM MORZEM) A OBECNIE MIESZKAM W SZCZECINIE..... JESTEM MAMĄ 3 DZIECIACZKÓW ADAMA 10 LAT JULI 5 LAT I 10 TYGODNIOWEGO ANTKA.... JULIA I ADAM SĄ MOIMI DZIEĆMI Z POPRZEDNIEGO ZWIĄZKU TAKIEGO FORMALNEGO A ANTEK TO DZIECIĄTKO Z MOJEGO OBECNEGO NIEFORMALNEGO ALE JAKŻE WSPANIAŁEGO ZWIĄZKU Z PIOTREM.. PIOTR JEST MOJĄ WIELKĄ MIŁOŚCIĄ MA 36 LAT I POZNALIŚMY SIĘ DZIĘKI POMYŁCE TELEFONICZNEJ(JAK JA KOCHAM KOMÓRKĘ)... PRZEZ 10 LAT PRACOWAŁAM W OPIECE SPOŁECZNEJ JAKO OPIEKUN OSÓB STARSZYCH I UWIELBIAŁAM TĄ PRACĘ:tak:TERAZ JESTEM NA MACIERZYŃSKIM A POTEM..........................HMMMM CZAS POKAŻE:tak:JESTE SZCZĘŚLIWA I OKROPNIE DUMNA ZE SWOICH DZIECI BO SĄ BARDZO MĄDRE IKOCHANE:tak:
 
reklama
Do góry