reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
Witam! Jestem nowa na forum, zresztą to pierwsze moje forum:)))dlatego na razie się jeszcze trochę gubię:)) Mam na imię Justyna i skończyłam 29 lat. Mam córeczkę, która niedawno skończyła roczek, mieszkamy w Oświęcimiu gdzie przybyłam za moim ukochanym, niestety prawie nikogo tu nie znam, w dodatku mąż całymi dniami jest poza domem ciężko pracując. Dlatego jestem z wami "mamami w domu".
 
Witajcie :-) Ja jestem ze Skarżyska, jakby ktoś nie wiedział to woj. świętokrzyskie ;-) Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie :happy2:
 
Ja mam na imie Ania.Mam 27 lat i siedze w domku z trojka dzieci-piecioletnim Dominkiem i poltorarocznymi dziewczynkami Wktoria i Klaudia:tak:Rano zaprowadzal Dominika do przedszkola i odbieram go po 14,tak wiec do poludnia jestem tylko z dziewczynkami:-)Bede z nimi w domu dopoki nie pojda do przedszkola:-)Jest nam bardzo fajnie i wesoło,chociaz pracy jest duuuzo przy takiej trojeczce,ale nie narzekam i co najwazniejsze daje rade:tak::tak:
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry