reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

No to i ja się przedstawię.Mam na imię Iwona.26 stycznia skończyłam 20lat i jestem lipcową mamą 2007 Kacperka.Pobrałam się z mężem 27 stycznia 2007. Mieszkam na wsi z teściami choć mam nadzieję że już nie długo... Grzesiek-mój M idzie do wojska 7 maja i zostanę sama na 9 miesięcy:-( Jeśli są jakieś pytania to pytajcie,z chęcią odpowiem:-)
 
reklama
A co by nie...
Meg jestem (bardziej oficjalnie Goska ;-) Mam trzydzieche na karku. Jestem zona od stycznia 2005. Nie pracuje (za co niektorzy by mnie z checia z zazdrosci zlinczowali ;-) zajmuje sie domem i naszym 16-sto miesiecznym Kubkiem. Mieszkam w Kraku ale pragne zostac wsiura jak najszybciej sie da!
 
Witam wszystkie mamusie,jestem nowa i baardzo nieśmiała:zawstydzona/y:Mam na imię Iza.i jestem szczęśliwą posiadaczką 6-cio miesięcznego cudeńka o imieniu Wiktoria.Siedzimy sobie w domciu w Warszawie.Jestem mężatką prawie trzy lata:-).Nasz mąż i tatuś dużo pracuje więc często jesteśmy same:-(
 
Witam mam na imię Ania mam ćwierczwiecze na karku wspaniałego męża od03.02.2007 i mamą cudownego synka Stasia od 19.07.2007. od dłuższego czasu siedzę z małym w domku w Poznaniu.
 
No to i ja sie przedstawie zanim na glownym mnie zakatuja na smierc hehe

Paulina lat 26:-D córeczka Wikulka od 7,5 m-c chłopak Adam miał byc mąz tego lata ale po powrocie z polski zmienilam zdanie i slubu jak narazie nie bedzie:no::no: obecnie mieszkamy w UK jak długo sama jeszcze nie wiem moze ze dwa latka ogólnie pochodze z poznania:-):-) buziaczki

witam wszystkie panie:-)
 
reklama
Witam ! :-)
Mam na imię Agnieszka, 14 lutego wybiło mi 27 latek. Jestem mężatką od 24.02.2001r., a tak wogule to jesteśmy razem już 12 lat. Nasza ćóreczka-Patrycja ma 9 lat i jest naszym oczkiem w głowie. Mieszkam 11km od Bydgoszczy. Nie pracuje, siedze w domku. Pozdrawiam wszystkie mamunie.
:-):-D:-):-D:-)
 
Do góry