reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam ponownie! :-) Parę dni mnie nie było z powodu przeprowadzki do mojego złotka... Ale do rzeczy. ;-) U mnie 32 dc i brak miesiączki, ale nie ma co na razie rozprawiać, bo moje cykle to nic pewnego... :eek: Jednakże od potencjalnej owulacji mija właśnie 15 dni, więc myślę, że po prostu się przetestuję któregoś dnia.
Trzymam kciuki za Was wszystkie! :-)
 
reklama
MARY-BETH- no,no-kciuki zacisniete i czekam na wiesci:tak:;-)jak tam ,rozpakowana juz?? pozdrawiam:-)
Dziękuję! :-)
Tak, rozpakowana, ale trwało to 3 dłuuugie dni. :-D A co do testowania - raczej spontanicznie, bez zbędnego planowania. Myślałam wcześniej, żeby testować około 30 maja, czyli w niedzielę, ale zobaczę. Wszystko spokojnie. ;-) Oczywiście, na pewno napiszę.
A jak u Ciebie? Mam nadzieję, ze wszystko dobrze pod kątem zdrowotnym. Trzymam kciuki za starania! :-)

No właśnie strumieniowy test robiłam. I wyszedł negatywny:-(
Dzisiaj mam 34dc i już bardzo dawno tak nie spóźniała mi się @:-(
A bardzo, bardzo chciałabym, żeby to była fasolka!!!!!

i już wiem:-( dostałam @......
Zizi_16 nie martw się! Próbuj w następnym cyklu i nie poddawaj się. Trzymam kciuki, podobnie jak za pozostałe starające się! ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przetestowałam się dziś i znów negatywny... :eek: :confused: Chyba po prostu najlepiej nie planować, i wtedy samo wyjdzie... W najmniej oczekiwanym momencie.
 
MARY-BETH-tule....:sorry2:ale dbrze ze masz takie zdrowe podejscie:tak::tak:zycze Ci zdrowej NIUNI z calego serca;-):tak::tak:

a u mnie zdrowotnie niestety niewesolo-po hormonach mam tylko 1 pecherzyk i do tego maly i teraz we wtorek ide znowu na usg i okaze sie czy rosnie:sorry2:ginek mowil zeby dzialac od niedzieli(na wizycie bylam w czwartek) jak nie urosnie to w nastepnym cyklu przepisze mi Clostylbegyt- to lek na owulacje i sprobujemy;-)nie trace nadziei
 
icon1.gif
Odp: zajść w ciążę po antykoncepcji...


Witam wszystkie staraczki mam do was pytanko moja @ ma prawidłowo przyjść 2 czerwca czyli za 3 dni wczoraj a ja dzisiaj mam jakieś dziwne upławy mardzo bladzitki biały kolor i lepki ten śluz jest a do tego temp. w pochwie mierzona 37,4 czy wy też tak miałyście przwarznie przed miesiączką spada temperatura bardzo proszę o wszelkie sugestie i odpowiedź pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki za nasze przyszłe fasoleczki oby jak najszybciej do nas dołączyły buziaki ;)))
 
MARY-BETH-tule....:sorry2:ale dbrze ze masz takie zdrowe podejscie:tak::tak:zycze Ci zdrowej NIUNI z calego serca;-):tak::tak:

a u mnie zdrowotnie niestety niewesolo-po hormonach mam tylko 1 pecherzyk i do tego maly i teraz we wtorek ide znowu na usg i okaze sie czy rosnie:sorry2:ginek mowil zeby dzialac od niedzieli(na wizycie bylam w czwartek) jak nie urosnie to w nastepnym cyklu przepisze mi Clostylbegyt- to lek na owulacje i sprobujemy;-)nie trace nadziei
Trzymam więc kciuki z całych sił. Dobrze, że masz dobrego lekarza (tak wnioskuję). :-) Zobaczysz, wszystko wróci do normy, może trzeba trochę czasu... Ja tymczasem od następnego cyklu sięgnę po testy owulacyjne. Ściskam mocno i powodzenia! :-) :tak:
 
cześć mam małe pytanko. czy mając delikatnie podwyższony poziom prolaktyny jest sens robić test ciążowy (okres powinna mieć 2 tygodnie temu) czy lepiej od razu iść po gina po coś na wywołanie.
 
icon1.gif
Odp: zajść w ciążę po antykoncepcji...


Witam wszystkie staraczki mam do was pytanko moja @ ma prawidłowo przyjść 2 czerwca czyli za 3 dni wczoraj a ja dzisiaj mam jakieś dziwne upławy mardzo bladzitki biały kolor i lepki ten śluz jest a do tego temp. w pochwie mierzona 37,4 czy wy też tak miałyście przwarznie przed miesiączką spada temperatura bardzo proszę o wszelkie sugestie i odpowiedź pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki za nasze przyszłe fasoleczki oby jak najszybciej do nas dołączyły buziaki ;)))
Temperatura przed @ owszem spada, ale moze spasc dopiero dzien przed, albo tego samego snia. Wiec na tej podstawie trudno cokolwiek wywnioskowac. NIe ma innej rady - trzeba przecierpiec jeszcze te dwa dni;-)
cześć mam małe pytanko. czy mając delikatnie podwyższony poziom prolaktyny jest sens robić test ciążowy (okres powinna mieć 2 tygodnie temu) czy lepiej od razu iść po gina po coś na wywołanie.
Testuje. Prolaktyna moze, ale nie musi uniemozwiwic zajscie w ciaze!:tak: Powodzenia!!!
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy próbowałyście kiedykolwiek testować przy użyciu tych nowoczesnych elektronicznych testów? Tu, gdzie mieszkam, są popularne i w zasadzie w tym i poprzednim cyklu starań używałam tylko tych. Ale już sama nie wiem - może tradycyjne mają mniejszą tendencję do pomyłek?... :eek::confused: Dziś u mnie 35 dc i brak miesiączki nadal. Poza tym tylko bolące piersi, ale to równie dobrze może być na miesiączkę... :confused::-(
 
Do góry