reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

MARY-BETH- ladny avatar;-)wiesz co u nas w PL najbardziej czule sa te Quik test maja czujść 10 a pozostale 25,ale slyszalam ze te elektroniczne sa super i wiarygodne,ale skoro nie masz to albo zrob jeszcze 1 albo wybierz sie do lekarza:tak:jesli nie ma ciąży niech da cos (np.luteine) na wywolanie @.pozdrawiam
 
reklama
MARY-BETH- ladny avatar;-)wiesz co u nas w PL najbardziej czule sa te Quik test maja czujść 10 a pozostale 25,ale slyszalam ze te elektroniczne sa super i wiarygodne,ale skoro nie masz to albo zrob jeszcze 1 albo wybierz sie do lekarza:tak:jesli nie ma ciąży niech da cos (np.luteine) na wywolanie @.pozdrawiam
Dzięki! :-) Musze przyznać, że byłabym szczęśliwa, gdyby w moim przypadku test się pomylił... Tyle się naczytałam o dziewczynach, u których wykazał ciążę dopiero w 5-6 tygodniu!... Ale nie ma co, muszę jeszcze trochę poczekać - jeśli ból w piersiach jest przedmiesiączkowy, to ona pewnie zaraz przyjdzie. A potem to najlepiej zaprzątnąć głowę czymś innym i może się uda (ciężko to zrealizować...)... ;-) Pozdrawiam gorąco! :-)
 
Witam :)
jestem tu nowa. z tą miesiączką zawsze jakieś problemy. kilka tygodni temu współżyłam z Narzeczonym bez zabezpieczenia, lecz wytrysku we mnie nie było. od paru dni nie mam miesiączki, piersi mnie bolą, mam mdłości i niekiedy zawroty głowy. Gdzieś przeczytałam, że zaparcia to też oznaka ciąży... Zrobiłam wiele testów domowych: wynik negatywny, choć 2 po wyschnięciu miały 2 kreski. Dziś byłam robić test z krwi. pozdrawiam:-)
 
byłam odebrać wyniki. Niestety nie jestem w ciąży :-( postaramy się po ślubie :-) jeszcze czekają nas oficjalne zaręczyny ;-) ale Maluszek zawsze mile widziany :-) Najpiękniejsza jest ta wiadomość po ślubie i gdy ma się pracę. tylko jeszcze muszę brać te antybiotyki, parę miesięcy na regenerację (ćwiczenia, dieta, zioła, witaminki) i można się starać o Dzidziusia:happy2: pozdrawiam Wszystkich:-D
 
:no: Dziś pojawiło się u mnie różowe plamienie, więc obawiam się, że to początek miesiączki... :-( No nic, trzeba kontynuować starania... Buziaki! ;-)
 
reklama
witam jestem nowa mam pytanie ostatnia @ miałam 1.05 uzywałam test owu od 10 dnia tego dnia były przytulanki i 4 dni pozniej tez 23.05 robiłam kolejny test owu i pokazał mi 2 krechy wg obliczen okres powinien byc dzisiaj nie ma go czy test ciążowy juz wykaże mi ciąże?pozdrawiam
 
Do góry