reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

czy test z krwi jest w 100% pewny czy może się mylić? mam zawroty, niekiedy tak jakby zbierało mi się na wymioty, piersi mi się powiększyły, sutki czuję jakby były nawilżone. Dziś miałam uczucie jakby coś "zciągało" mi się w piersiach. Wcześniej jadłam więcej, lecz teraz śniadanie od razu rano po przebudzeniu nie umiem zjeść i nie jem w takich ilościach. Biorę tabletki dopochwowe przepisane przez ginekologa na zapalenie pochwy. Oczywiście wspomniałam mu o tym, że mogę być w ciąży. Dziwią mnie jedynie te objawy. Wcześniej ciągle o tym myślałam. W pewnym momencie pomyślałam, że może tak bardzo o tym myślę, że aż wynajduję te objawy. Po odebraniu wyników wróciłam do normalnych zajęć dnia, będąc już pewna, że nie jestem w ciąży. Dopiero właśnie po tym odebraniu wyników poczułam tak jakby coś "zciągało" w piersiach i poczułam troszkę mokro w biustonoszu. Przepraszam, że tak ciągle o tym piszę. To jest dla mnie inna sytuacja. Wcześniej się zabezpieczaliśmy prezerwatywami, a teraz bez zabezpieczenia.

dzięki :-) chyba jeszcze trochę na Dzidziusia poczekamy, chyba, że jest już w drodze (nie wiem, czy test z krwi może się mylić, bo miałam go robionego tylko jeden raz). Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć dziewczyny co o tym myslicie kilka dni temu pisałam o tej tempce wczoraj rano miałam normalne 34,4 a wieczorem 37,7 a dzisiaj powinnam dostać @ i nic nisza aż boje zrobić się testu niechce sie znowu zawieźć bardzo proszę napiszcie co wy o tym myslicie pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie
 
Cześć Dziewczyny, pojawiałam się się już wcześniej na tym wątku (na początku kwietnia), Teraz cały czas Was też podglądałam, ale obiecałam sobie, że nie będę zbyt często tu zaglądać, bo za bardzo się nakręcam, a @ w końcu i tak przychodzi.
Dziś mam 35 dc. Ubiegły cykl kontrolowałam przy użyciu testów owulacyjnych. Testowałam od 10 dc do 25 dc. Cały czas miałam tylko 1 krechę, nigdy choćby bladego cienia drugiej. Nie załamywałam się, bo w końcu cykl bezowulacyjny może się zdarzyć każdej, nawet zdrowej kobiecie. Spisałam więc cały pracowity maj na straty. Ale pewnie jak większość z Was czekam na okres, a tu nic. Zrobiłam więc test ciążowy, tak dla świętego spokoju i dla pewności, że @ nadejdzie, a tu bach 2 kreski. Z wrażenia wyciągnęłam mój zapas testów i zaraz zrobiłam drugi i to samo. Po 1,5 godz. powtórzyłam jeszcze raz i też śliczne 2 krechy. Są to jednak tanie testy z allegro, tej samej firmy co owulacyjne, więc nie miałam pewności co do nich. Poszliśmy z Mężem wieczorem do apteki po pewniejszy test i na nim też 2 kreski, chociaż druga blada, ale bez wątpienia 2.
Byłam dzisiaj na badaniu beta hcg, ale wyniki dopiero w piątek. Mam nadzieję, że potwierdzą moja upragnioną ciąże:-). Dziewczyny trzymajcie kciuki. Może to za wcześnie, ale żyje nadzieją, że to wszystko prawda. Dam znać jak będę miała wyniki.
 
Natasza1981 trzymam kciuki! Boże, jak ja bym tak chciała... :-) Trzymam też kciuki za pozostałe dziewczyny! ;-)

U mnie plamienie się utrzymuje dziś. Nie ma normalnej miesiączki, tylko różowe plamki... Będę to obserwowała... :eek:
 
MariWi a masz jakieś objawy grypy? bo jeśli nie to tylko test ciążowy :-)
Natasza1981 będę trzymać kciuki ;-)
u mnie cisza, brak miesiączki. Jedynie brzuch mnie pobolewał w nocy od czasu do czasu i to z takim ukłuciem. W piątek kolejny test z krwi. Pozdrawiam :happy2:
 
ADA- a co chodzi z tym testem krwi??? jaki mialas wynik??? no i czekamy do piatku;-)

MARY -BETH- poki nie ma @ pilka w grze:tak:;-):-):-)&&&&&&&&&

NATASZA- no widzisz jak pieknie-GRATULUJE I PISZ NAM TU CO I JAK:tak::-):-)Tobie testy owulacyjne nie pokazaly owulki a dziewczyny gdzies pisaly,ze na probe ktoras zrobila test z siuśkow męża i wyszlo ,ze ma owulke:-D:-D:-D:-Dtak wiec testu owu.to wiesz;-)najwazniejsze,ze dzialaliscie i jest efekt!!!zdrowej ciąży życze i nie daj sie hormonom;-)
 
mama05 bo robiłam test z krwi i wyszło, że w ciąży nie jestem. Biorę od paru dni Nystatyna VP którą ginekolog mi przepisał na zapalenie pochwy. Nie wiem, czy ma to jakiś wpływ na wyniki testów.
 
reklama
Do góry