reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

karolcia2 powiem tak, jeśli miałaś już w 12dc płodne to może się udało, jesli nie, to nowy cykl nowe starania. Ja jak teraz zaszłam to juz mi wyszło w 25 dc -> ciąża ale nie wierzyłam. i zobiłam ponownie w dniu spodziewanej miesiaczki a potem bete. i już to tyle. Jajo jest zdolne do zapłodnienia przez 12h od momentu owulacji, więc wszystko możliwe trzymam kciuki :)
Zizi teraz testy wyczuwaja już 6 dniowe ciąże raczej wszystkie.
 
reklama
czesc dziewczyny
Staramy sie z mezem o drugie dziecko juz od ponad roku i jakos nam nie wychodzi!!
moj okres spoznia sie juz 2 tygodnie czesto chodze do toalety i od kilku dni jest mam mdlosci, zrobilam test 2 tygodnie temu i byl negatywny tydzien temu poszlam do lekarza rodzinnego i zrobil mi test i tez byl negatywny. czy jest mozliwe ze jestem w ciazy???
 
karolcia2 to był test z dzidziusiem na opakowaniu i pisało że rozpoznaje 6 dniową ciazę, i faktycznie ta jedna kreska była bledsza, wiesz ile przez te 3 lata na marnowałam kasy na testy, bo moja naiwność wiadomo nie miała końca i wszystko przypisywałam ciąży, a potem okazało się że przed miesiaczką tez mi się spać chciało zawsze :O no ja trzymam kciuki! by były 2 krechy!
 
Cześć dziewczyny:-(
No właśnie zrobiłam sobie test i nic nie pokazał, to znaczy wynik negatywny. Już mogę się nie nakręcać na ciążę:-(
Ale czemu @ dalej nie mam?? Czyżby aż tak by mi się przesunęła??
 
Witam, dawno mnie nie było bo walczyłam z wielką wodą, a co za tym idzie brak prądu i wody, ale jakoś to jest, mieszkam na piętrze, więc strat nie mam jakieś tak wielki, dół domu w znacznie gorszym stanie. Jednak nie o tym chciałam mówić, a o tym, że nadal nie mam okresu. Zastanawiam się nad drugim teściorem, bo coś mi nie gra, a zachciewajki nadal są, może źle policzyła, już nie wiem. Moja lekarka jak u niej byłam, kazała mi się nie martwić, bo 1, 2 cykle w roku- chodzi mi o to, że 1-2 razy w roku mogę nie dostać okresu. Pewnie stres robi swoje tyle go było woda, studia etc. Nie ma co się nakręcać, ale na wszelki zrobię jeszcze jeden, co myslicie??? czy mogą się pomyślić, czy to możliwe, żeby jeden test był negatywny, a drugi pozytywny np. może ktoś tak miał i się odezwie:-)


oooo Pani nade mną też ma ten problem, coś nam się poprzesuwało chyba....
 
STUDENTKA123- witam i wspolczuje walki z woda:sorry2:a jesli chodzi o test to znam kilka osob ktore tak mialy 1 test negatywny a 4 dni po @ znowu zrobila i ciaza i jest synek:tak:takze nienakrecaj sie bo wiadomo pozniej rozczarowanie ,ale zrob test albo bete:tak:
 
STUDENTKA123- tak zrób:tak::tak::tak:i czekam na wieści;-)i pamietaj najlepiej z porannego moczu i kup naczulszy jki maja i ponoć lepsze sa strumieniowe(te na ktore siusiasz bezpobrednio;-)) powodzenia!!
 
reklama
No właśnie strumieniowy test robiłam. I wyszedł negatywny:-(
Dzisiaj mam 34dc i już bardzo dawno tak nie spóźniała mi się @:-(
A bardzo, bardzo chciałabym, żeby to była fasolka!!!!!

i już wiem:-( dostałam @......
 
Ostatnia edycja:
Do góry