reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam, jestem nowa...
mam 29lat. z moim M staramy się o dzidzię krótko, ale 15 lutego miałam ostatni okres.
Potem mój M miał operacyjkę na kolano i nie wiem, czy z tego powodu się @ przesunęła czy co?! Próbowaliśmy jeszcze 1,5 tygodnia temu... @ jak nie ma tak nie ma... od 15 marca wykonałam 3 testy i 2 negatywne a w jednym dziwnie. Ten jeden test najpierw był negatywny, ale min, jakby wcale nic nie widać, a po 12 godzinach pojawiła się lekka druga kreska. W zeszły piątek zrobiłam za namową znajomej bHCG i wyszła 6.
Brak ciąży to od 0-5...
I teraz nic już nie wiem...
Dzwoniłam do mojego lek. endo-gin, bo mam Hashimoto (tarczyca),
on powiedział, że mam Betę powtórzyć za 3-4 dni.
Dziś jeszcze raz zrobiłam test (25jml wykrywalności) i wyszedł negatywny.
Dziś mam jakieś dreszcze i jest mi zimno, moja temp ciała to 33-34stopnie i 2 razy 35 stopni... Temp tak mi spadała, jak miałam niedoczynność tarczycy. Myślę sobie, że może teraz potrzebuję więcej hormonu i muszę zwiększyć...?
Mogę dodać, że ciągle jestem senna i zmęczona i ciągle mam jakby skórcze, takie robaczki w podbrzuszu i w jajnikach, cycuszki mi jakby opadły, nie są takie jędrne jak przed okresem czy zwykle..

Sama już nie wiem...? Co sądzicie? Pliss o odpowiedź...
:)
 
reklama
Justynko, myślę że tak jak lekarz powiedział powtórz badanie za 3-4 dni, testy domowe mogą nie reagować jak jest zbyt niski poziom hormonu,

i czy testy robisz cały czas tej samej firmy? bo one tez się różnią od siebie czułością,

mi pierwszy test nie znanej dotąd firmy babi wyszedł pozytywny i kreska druga była widoczna, powtórzony po 2 dniach firmy Amil wyszedł tez pozytywnie, ale kreski trzeba było sie lepiej przyjrzeć bo była blada, natomiast za kolejne 2 dni pro-test wyszedł bardzo czytelny

beta natomiast daje już 100% pewności więc myślę że powinnaś iść za radą lekarza
jeśli sie okaże że niestety negatywnie wyjdzie wtedy ze swoim endokrynologiem musicie pomyśleć nad dalszym leczeniem jeśli masz problem z hormonem tarczycy

życzę ci powodzenia i trzymam kciuki za pozytywne testy
 
JUSTYNKA- mysle tak jak ANULA MM- zrob bete za 3 dni i bedzie wiadomo,bo jesli masz problemy z tarczyca to wydaje mi sie ze testy w Twoim przypadku moga byc niemiarodajne,a jesli chodzi o odczytywanie testu i TYLKO W CIAGU 5-10 MIN w zaleznosci od firmy,potem nalezy wyrzucic-nie czytac wyniku.ale jesli bete wyszla Ci 6 to pocichutku gratuluje i czekamy na Twoje wiesci:tak:powodzenia!!STUDENTKA- czekam z Toba!!:))))
 
:happy: dziękuję Wam kobietki za odpowiedzi. Poczekam zatem i zrobię drugą Betę. Pierwsza była w piątek, więc jak nie wytrzymam to zrobię już jutro. Czytałam, że każdego dnia betka powinna się podwajać, więc wynik powinien być już konkretny... Ściskam Was i oczywiście dam znać.

ojejku anulko mm:
ja robiłam testy bardzo różnych firm, 2 takie czułe chyba pre i 2 takie od czułości 25ml....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama05: :) ok, to jutro polecę na Betkę... byłoby fajnie, żeby skoczyła i wszystko się udało. Dam Wam znać. ... i nie dziękuję...
 
tak zagladnelam bo dawno mnie tu nie bylo, dalej czekam na @ ,dzisiaj zrobilam test no ale negatywny ,kiedy sadzisz zebym powtorzyla test?15 mam miec@
 
reklama
PALLISSA- JESLI DZIS JEST 13 TO MYSLE ,ZE NIE MA SENSU ROBIC JUTRO-POCZEKAJ DO CZWARTKU DO DNIA @ I WTEDY TESTUJ. ja bym tak zrobila,po co sie zastanawiac czy czasem nie za wczesnie zrobiony itd...choc my kobietki to takie niecierpliwe jestesmy i panstwo powinno dawac dofinansowanie starajacym sie o dziecko na testy:tak::-D:-D:-Ddaj znac jak u Ciebie sprawy.ja zaczynam dzialania nad maluszkiem od 7 czerwca:rofl2:
 
Do góry