reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

PALLISSA- pewnie ,ze trzymam kciuki:tak:i nie biegaj co chwile bo jak bedziesz sie tam ciegle podcierac to otarcia sobie zrobisz:tak::-D:-Dnie wiem jak Ty masz bo u mnie jest tak ,ze jak @ ma przyjsc to zawsze mam o 5-6 rano...takze jesli tez masz rano to jak wstaniesz i nie bedzie to rob test i daj znac,a jak sie @ rozktreci(czego NIE zycze:no:) to tez daj znac bedziemy klnąć razem!!!:eek:a poki co,niestety cwiczymy cierpliwosc i czekamy:tak:
 
reklama
PALLISSA- pewnie ,ze trzymam kciuki:tak:i nie biegaj co chwile bo jak bedziesz sie tam ciegle podcierac to otarcia sobie zrobisz:tak::-D:-Dnie wiem jak Ty masz bo u mnie jest tak ,ze jak @ ma przyjsc to zawsze mam o 5-6 rano...takze jesli tez masz rano to jak wstaniesz i nie bedzie to rob test i daj znac,a jak sie @ rozktreci(czego NIE zycze:no:) to tez daj znac bedziemy klnąć razem!!!:eek:a poki co,niestety cwiczymy cierpliwosc i czekamy:tak:
ja tak samo mam ze rano o 4 5 sie budzilam z bolem brzucha nawet wstawac mi sie nie chce dzien zly ,to dlatego napisalam ze jak mnie nie bedzie to znaczy za przyszla@ ok jutro napisze co sie rozkrecilo????
 
pallissa-:sorry:mi smutno z Toba bo wiem jakie to rozczarowanie,ale po kilku dniach sie skonczy i mozna znowu dzialac.jutro zaswieci slonko.jesli masz ochote to wlatuj do nas na watek zostac mama w 2011:tak::-Dwspieramy sie,zartujemy a jak trzeba i dajemy kopniaka.nie smutaj sie,choc wiem ze ten pierwszy dzien @ jest taki denerwujacy:wściekła/y:wciagnij sobie czekoladka na poprawe humorku-a co...:laugh2:
 
oj strasznie mnie boli ,nie ma sil nawet na wymioty mnie bierze,oczywiscie z bolu mam tak co 2 okres,,moze teraz w tym 3 cyklu zajde ze tak boli? sama nie wiem co mam myslec?wiesz bylam chora mialam grype goraczke wysoka wiec smieszne by bylo zeby cos sie zagniezdzilo'?TRWA MI 3 DNI@ WIEC OD NIEDZIELI ZACZYNAM PORAZ 3 ,A MOZE JAKIES ZIOLKA ?MI POMAGA?
 
reklama
no Paliissa nie dołuj się bo i ja się zdołuję... a nie lubie siedzieć w dole :D Słuchaj ja za niedługo 29 latek kończe a staram się już 3 i pół roku, jeszcze mi na koniec w klinice niepł powiedział dziad ze nie pękających pęcherzyków się nie leczy i tylko in vitro jest możliwe :/ wrrrrrrrr
ale ja sobie daje ostatnią szance na cykl majowy :)
co do testu to odpuszczam sobie do soboty, ale i tak cos mi się wydaje że przyjdzie jutro z rana małpa jedna :/
no czas pokaże...
trzymajcie się kobietki!
 
Do góry