reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
ja też testa zrobiłam (głupia) przecież wiadomo że IUI sie nie udało ale ta naiwność ludzka nie ma końca w tych sprawach. zastanawiam się czy brać tab anty przez miesiac moze to jakos da kopa jajnikom i jaja beda pękać... Co o tym myslicie?
Pozdrawiaski!
 
mama05 dziekuje serdecznie :) choc brzusio przestal pobolewac no i sluzu bialego duzo nie ma a tak mialam w tamtej ciazy wiec obstawiam ze chyba lipa ... dzisiaj mam 10 dzien po owu... ostatnie testy jak bylam w ciazy wyszly mi blade w 12d po owu... teraz sobie kupilam cztery od czwartku sobie robie dzien w dzien zeby sprawdzic w razie czego ile dpo bedzie wychodzily... no ale dzisiaj tez nie wyszedl :( jelsi w niedziele nie wyjdzie t juz klapa.... chyba ze bedzie watpliwy to betke zrobie.... ogole to juz dzisiaj bym poszla ale wyplaty jeszcze nie ma a nie mam od kogo pozyczyc kaski... a tak bym juz poszla i na popoludnie[/B]by bylo...

slomiana wdowa no niestety masz racje ludzka naiwnosc i nadzieja nie zna granic... :(
 
MISSIISS- domyslam sie jak bardzo chcesz byc znowu w cizy i urodzic szczesliwie- ja po poronieniu oszalalam na tym punkcie!!!!!zeszlo nam 8 m-cy.......moze gdybym troche odpuscila to udaloby sie szybciej,ale jak tu odpuscic jak sie tak bardzo pragnie. i kochane to nie naiwnosc kaze Wam robic testy-to nadzieja...bedziemy mamuśkami-zobaczycie!!!!!!!!bedziemy...
 
reklama
Do góry