reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Tak naprawde oczekiwanie na dzidziusia pojawia sie o wiele wczesniej...zanim jeszcze swiadomie zaczynamy dzialac w tym kierunku...
Taki wyczuwalny instynkt i zal ze jeszcze nie teraz, pojawil sie u mnie ok 6 lat temu...a dopiero teraz nadszedl czas staran ,takich bez ograniczen:blink:... Pytanie tylko czy to bedzie owocny czas...aaa wierze ze tak....
 
Czesc Dziewczyny, jak dobrze wiedziec, ze nie jestem sama.
Mi tez juz odbija, dzis 28dc, 2dni temu test negatywny, bol w podbrzuszu i choc nadzieja jest, mam glupie przeczucie, ze to na @ (oby nie przyszla)
Trzymam za Was kciukaski!
 
Czesc Dziewczyny, jak dobrze wiedziec, ze nie jestem sama.
Mi tez juz odbija, dzis 28dc, 2dni temu test negatywny, bol w podbrzuszu i choc nadzieja jest, mam glupie przeczucie, ze to na @ (oby nie przyszla)
Trzymam za Was kciukaski!
Może za wcześnie go zrobiłaś. :tak::tak:, mogło dojśc do zapłodnienia później stąd też test negatywny, trzymam mocno kciuki za ciebie:tak:
 
U mnie tez 28 dc i boje sie test zrobic dziwne nie ale jezeli w tym cyklu nie wyjdzie to zaczne 11 cykl staran:-(
A tak pozatym senna jestem, bol podbrzusza czasami taki jak na @, klucie jajnika raz lewego raz prawego ,dzis mnie lekko pobolewaja cycochy ech...czuje ze nic z tego :no::-(
 
Trzeba myśleć pozytywnie !!! :)
Mysle ale jak tu myslec jak brzuch boli tak ajk na @:-)
A na dodatek czuje sie bardzo gruubo:baffled: chociaz waga stoi w miejscu
No ok kochane powiedzcie mi kiedy tzn o jakiej porze jest najlepiej sprawdzac szyjke macicy?
No bo rano sprawdzalam i wydawalo mi sie ze jest nisko bo z latwoscia ja dotknela no a teraz cholewcia ledwo ledwo musialam sie wysilic i to bardzo wiec wychodzi na to ze jest wysoko. nie no zglupialam juz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry