reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

moze ja mieszkam w jakims dziwnym miescie ale jedyne co lekarz gp moze zrobic dla mnie to wyslac moj mocz do analizy!jezeli jutro test znowu bedzie negatywny pojade do polskiego ginekologa bo w przychodni na badanie ginekologiczne trzeba czekac do polowy wrzesnia
 
reklama
wioli83 jest takie forum dla staraczek z wysp pogadaj z dziewczynami i one ci poradza co i jak robic bete w uk bo jestem pewna na 100% ze w uk tez robia tylko odplatnie pewnie.
 
moze ja mieszkam w jakims dziwnym miescie ale jedyne co lekarz gp moze zrobic dla mnie to wyslac moj mocz do analizy!jezeli jutro test znowu bedzie negatywny pojade do polskiego ginekologa bo w przychodni na badanie ginekologiczne trzeba czekac do polowy wrzesnia
Kochana skad jestes z uk? jezeli z londynu to jedz tu beta kosztuje 30f wynik po godzinie mozesz sama odebrac lub wysla ci na maila bardzo fajne laboratorium
Ogłoszenia > Usługi - polski biznes > LABORATORIUM MEDYCZNE/ INTERNISTA/KARDIOLOG (Medical Diagnosis) | Londynek.net
 
Robale moze powinnas jak najszybciej isc do jakiegos innego lekarz bo moze to ciaza pozamaciczna jezeli beta ci wychodzi pozytywnie??? Czemu nie mowilas wczesniej o tym???:-( Kurcze nie martwisz sie tym co si etam dzieje w srodku???
Ciąża maciczna wykluczona, wykazałoby to na badaniu beta ;-), pewnie że myślę o tym, ale jestem dobrej myśli
 
:confused:...mialam poczekac z testem...dzien po-zakladajac ze okres nie nadejdzie:zawstydzona/y:
...ale chyba nie wytrzymam i zaraz poczlapie do apteki...
Najgorsze sa oczekiwania z nadzieja i w niewiedzy...Mam juz chyba wszystkie mozliwe objawy (oprocz mdlosci)... Zaczelo sie ob bolu jednego jajnika...po kilku dniach przeszlo ale pozostal lekki bol w podbrzuszu...potem doszly piersi-przed @bolaly mnie zawsze cale-teraz tylko sutki (moj maz stwierdzil ze sa dziwnie pulchne:-))...od tygodnia temp 37,1...
Jesli okaze sie ze to tylko moje schizy ...obraze sie na swoj umysl:baffled:....hihi
 
reklama
:-)nie dziekuje Robale...nie chce zapeszyc...
Aaaa powinno byc tak ze kobieta zaraz "po" dostaje wyrazny sygnal ze to JUZ wlasnie teraz ma nowego mieszkanca...
Z drugiej strony oczekiwanie tez ma cos w sobie...tylko oby nie za dlugo...
 
Do góry