reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

dziewczyny jestem tutaj w miare nowa, ale jak narazie czytam i czytam, i szok czasmi oczy mi sieotwieraja jak czytam wypowiedzi...
ja dopiero staram sie pierwszy miesiac i mysle jakie tutaj mam miec objawy, a tutaj 500 stron...wow nie w stanie jest czlowiek przeczytac wszytsko...

ale az sie boje tego abym nie popadla w zadna paranoje.aahhh:no: bo to bez sensu...
 
reklama
Cześć Kochane już zafasolkowane i jeszcze nie. Trochę mnie tu nie było bo i wiele się działo ostatnio. Pojechałam na wakacje z nadzieją, że wrócimy w czwórkę. Dodatkowo przez 2 mc brałam duphaston. Niestety i za 5 razem się nie udało. Potem w sierpniu miał być jeszcze 6 raz próbny, ale sprawy potoczyły się inaczej. Zaczęłam rozglądać się za nową pracą i niespodziewanie dostałam wymarzone przeze mnie stanowisko. Oczywiście czas pokaże ale firma wydaje się ok. W związku z tym moje plany staraczki będę musiała odłożyć na co najmniej rok:-(. Z jednej strony się cieszę z nowej, super pracy z drugiej strasznie mi przykro, ciągle jak chodzę po ulicach to się oglądam za kobietami w ciąży:-), to już jakieś małe zboczenie:-). Ale widocznie tak miało być że najpier nowa praca a może w drugiej kolejności dopiero dzidziuś....Co o tym sądzicie? Kiedy znów zacząć się starać?


Oj uda Ci się, uda:tak: Ja jak tylko zaczęłam mierzyc tempkę i kupilam testy owu to zafasolkowałam:tak:Pomogło mi to, Tobie tez pomoże:tak: A \musze przyznac, że nie wiedziałam kiedy mam owulację ito:tak:
 
cholercia to chyba cos w tym jest... moj tz wczoraj mi powiedzial ze wygladam inaczej... dokladnie chodzi mu o moje oczy... nie wiedzial jak mi to wytlumaczyc ale powiedzial ze wygladaja inaczej... ze w ogole w ciagu paru dni wygladam ,,powazniej'' i doroslej...
cos z tymi oczami musi byc...

To prawda coś w tych oczach jest. Podobno jak się jest w ciąży to się bardzo błyszczą i wygądają inaczej niż zwykle:-)
 
Byłam, byłam:tak: Mam leżec i duużo wypoczywac i jak dalej tak bedzie to mam się szybko zgłosic. Ale melduję, że dziś już nie ma śluziku brunatnego:tak: Byłam dziś na usg:) Maluch tak wywijał nóżkami i rączkami, że aż gin sie śmiał:-D Ma już nasz Dziubasek 35mm:tak::-)

Ale wielki!!! Dzidziuś już jest cudny!!!
 
Moje pierwsze objawy ciąży...
(owulacja 11 dnia cyklu)
-> piersi bolesne od dnia owulacji
->dzień po owulacji (dpo) jeszcze śluz z cechami wysoce płodnego, później cały czas mokro i duuże ilości mętno białego śluzu
-> 7 i 8 dpo. (18 i 19 dzień cyklu -dc.)różowo-łososiowy śluz i skurcze macicy (implantacja?)
-> 9 dpo. moj k. przynosi bukiet białych róż i oswiadcza mi, ze jestem w ciąży (dziwne- dwa lata bezowocnych starań- nigdy wcześniej tak się nie zachował, w moich oczekiwaniach i wczesnych testowaniach sprowadzał mnie raczej do parteru, dodam jeszcze, ze ja mam silne uczucie, ze tym razem sie nie udalo)
-> 9 dpo. (20dc) test ciążowy (od 10iU/ml) negatywny (k. uparcie twierdzi, ze to ciąża)
->12 dpo. (23dc) słaba 2a kreska pojawiła sie po ok 30 sek
->13 dpo. 2ga kreska słabsza niż 12go i pojawiła się po ok minucie
->14 dpo. mocniejsza kreska niż 12 i 13 razem wzięte:)
-> 17dpo. beta HCG z krwi 1529miU/ml (4tc)
-> 18 dpo. (29 dzień cyklu, przy cyklach dość nieregularnych 29-37dni) druga kreska jest jak byk -niemal tak wyraźna jak testowa.

a z objawów nieodnotowanych w kalendarzu, niekoniecznie ciążowych ale dla mnie dziwnych, nietypowych- jazda samochodem duzo wolniej niz zwykle, dziwny lęk przed predkoscia, ziewanie, sennosc, zachcianki- 7a rano, sobota, jeszcze przed pozytywnym testem pobudka i ciśnienie na grzanki z piekarnika-pozniej "musze zjesc chrzan", "oddałabym wszystko za garstke popcornu", "mięsa!!!"- od dobrych kilku lat mięso jadłam w ilościach śladowych. płaczliwość, wzruszanie się i płacz nawet przy m jak miłośc;)
teraz 18 dpo, 29dc- ból piersi- napięcie- kształt jak silikonowcyh, drapanie od środka, ciągnięcie od strony pach, ból piersi przy próbie podrapania się po plecach, bez szans położenia się na brzuchu, ból przy naciskaniu na klamkę. senność, ziewanie. zero mdłości.

trzymajcie sie dzielnie staraczki, dwie kreski juz tuż za rogiem (za cyklem;)
 
Hej kochane!!Z mężem staramy sie o dzidzusia chcieli bysmy blizniaki żeby było weselej no dobrzeOd dwóch dni pobolewa mnie brzusio wsómie nieweim czy mozna nazawac to bolem moze bardzie skorcze kłucie leci mi taki biały sluz jak by nasienie męzusiaGłowa ccaly czas mi peka takie mam wrażeni tak boli mnie głowa a o zmeczeniu juz nawet sie niewypowiadam DO LEKARZA IDE WE WTOREK TAGZE TROCHE CZASU ŚLICZNIE WAS PROSZE O OPINIE
 
ewelinamariusz :) spokojnie :) nie piszesz nic o tym, czy jesteś przed @ czy też już po @. jak długie masz cykle :) ?

 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki a co myślicie o moim wykresie? @ powinnam dostać jutro.Nie mam żadych objawów ani na fasolkę ani na @... Czasami kłuje mnie tylko lewy jajnik, od kilku dni mam uczucie mokrości a dzis miałam biały śluz taki kremowaty... Jak myślicie jest szansa na fasolke????
 
reklama
mam problem dziewczyny pomozcie mi.kochalam sie z moim chlopakiem w akurat przypadajace mi dni plodne i jak narazie czekam za miesiaczka bo mam dostac 02.09.09r. i nie wiem czy przez mierzenie temperatury w pochwie mozna cos wywnioskowac czy czekac na ta miesiaczke??czekam na odpowiedz:)
 
Do góry