reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Robale nie mogę się nadziwić temu co piszesz tyle czasu nic nie widać i nikt tak porzadnie tym sie nie zainteresował i czemu masz czekac az do listopada???Niewiem ja nigdy z czyms takim się nie spotkałam ale bardzo mnie to zastanawia jesli coś jest nie tak powinni cię częsciej obserwować a nie gdybać!!!!!!!Współczuję ci szczerze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Robale nie mogę się nadziwić temu co piszesz tyle czasu nic nie widać i nikt tak porzadnie tym sie nie zainteresował i czemu masz czekac az do listopada???Niewiem ja nigdy z czyms takim się nie spotkałam ale bardzo mnie to zastanawia jesli coś jest nie tak powinni cię częsciej obserwować a nie gdybać!!!!!!!Współczuję ci szczerze!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No takiego mam lekarza, dziwny jest bo, pierszą ciążę doprowadził do poronienia, ale on jest jedynym lekarzem u nas w mieście PL. gdzie babki chodzą, inni to mają strasznie zszarganą opinię.
 
kalias1 zycze z calego serca takiej radosci na rocznice:)
Robale wierze ze wszystko bedzie dobrze i juz niedlugo bedziesz jezdzila z wozeczkiem,a co do tego usg to faktycznie dlugo kaza Ci czekac...
 
Taki lekarz ale co mam zrobić, jak wtedy byłam to według badań to byłby dopiero w lipcu kiedy ja byłam 6 tydzień. Zobaczymy mam nadzieję że dobrze się skończy. U mojej kuzynki dopiero w 12 tyg wykryli ciąże, mówili jej że nie jest w ciąży, ale jak poszła kóregoś dnia to było widać ale to 12 tydz.
 
Czesc jestem tu nowa tez staramy sie o dziecko to juz 6 cykl starac teraz jest 36dc a @brak przy czym moj cykl trwa od 24do 28dni robilam test 32dc i niestety 1 kreska:wściekła/y:bola mnie piersi mam zawroty glowy caly czas sie pocieszam ze moze to jednak ciaza tak bardzo bym chciala...
 
Czesc jestem tu nowa tez staramy sie o dziecko to juz 6 cykl starac teraz jest 36dc a @brak przy czym moj cykl trwa od 24do 28dni robilam test 32dc i niestety 1 kreska:wściekła/y:bola mnie piersi mam zawroty glowy caly czas sie pocieszam ze moze to jednak ciaza tak bardzo bym chciala...
hej moze zrob sobie tez beta wtedy najszybcjiej sie dowiesz. Czasem tak jest ze tesk domowy nie wykryje hormonu hcg tak szybko z jakis powodow.
 
tyle ze ja mieszkam w uk a tutaj nie robia tego badania dawno bym to juz zrobila bo ta niepewnosc mnie dobija jutro rano zrobie kolejny test moze teraz wyjda upragnione 2 kreseczki
 
Kalias póki co się nie cieszę bo badania robione 2 miesiące temu, testy różnie wychodzą raz poz, raz neg. Tyle że beta, ok. W lipcu byłam robić usg i dziecka nadal nie było.
Robale moze powinnas jak najszybciej isc do jakiegos innego lekarz bo moze to ciaza pozamaciczna jezeli beta ci wychodzi pozytywnie??? Czemu nie mowilas wczesniej o tym???:-( Kurcze nie martwisz sie tym co si etam dzieje w srodku???
 
reklama
tyle ze ja mieszkam w uk a tutaj nie robia tego badania dawno bym to juz zrobila bo ta niepewnosc mnie dobija jutro rano zrobie kolejny test moze teraz wyjda upragnione 2 kreseczki
Ja mieszkalam w Irlandii 3 lata i tam robili. Musisz isc do lekarza GP (jezeli jeszcze nie masz takiego to musisz sie zapisac w najblizszej przychodzi) albo jezeli jest polska przychodnia to tam. Ja raz robilam w Irlandii bete wiec na pewno w uk tez robia :)
 
Do góry