reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Wiecie co?
Znalazłam pierwszy srebrny (ładniej brzmi niż siwy) włos. Muszę pogodzić się z myślą, że mi prędzej babcią być niż mamą. ;-)

Pytanka na dzisiaj mam dwa do Was.
1. Czy komplet "różyczka, toksoplazmoza, cytomegalia" wystarczy, czy warto zrobić coś jeszcze (jestem honorowym dawcą krwi)?
2. Czy któraś z Was brała przed zajściem w ciążę dopochwowo luteinę? Czy miałyście jakieś skutki uboczne? Czy na coś trzeba się nastawić?

Znów burza idzie...
 
reklama
A ja tak troche nie na temat..ale chciałam sie zapytać jak z tą luteiną jest? ona jest tylko dopochwowa czy może taka do połknięcia też? Bo ja miałam normalną a moja koleżanka chyba te same tabl miała dopochwowo....takie małe białe...
A moze nie ma znaczenia jak ją się bierze???
Hmm...
 
A ja tak troche nie na temat..ale chciałam sie zapytać jak z tą luteiną jest? ona jest tylko dopochwowa czy może taka do połknięcia też? Bo ja miałam normalną a moja koleżanka chyba te same tabl miała dopochwowo....takie małe białe...
A moze nie ma znaczenia jak ją się bierze???
Hmm...
z tego co wiem to luteina jest dopochwowo i pod jezyk i raczej nie mozna jej stosowac dowolnie:-):-):-)
 
Witajcie Kochane!!

Przepraszam, że nie odpisze każdej ale u nas burza i M mi każe kompa wyłączyć:-(
U mnie na tescie owu wyszla blada druga krecha czyli niedługo owulka:-D i w owulke baraszkowac, tak?;-):-D

ja teraz własnie tez robie testy na owu, wychodziły mi blade kreseczki, wczorajz apomniałam :( a dzisiaj dwie krechy takie mocne, wiec owu mam :) jutro moj przyjezdza, wiec mam nadzieje, ze zdazymy pofiglowac:p:p:p
 
madzia luteina jest pod jezyk i dopochwowo jak wyzej dziewczyny pisaly... ja bralam pod jezyk wiec nie wiem czy sa jakies skutki na co sie trzeba przygotowac... kiedys bralam na nadżerke kies tabletki dopochwowo to cholera nic mi nie powiedziala gin ze bedzie mnie potem wszystko swedzialo i pieklo... i to nie byla tylko moja reakcja na ten lek bo dwi emoje znajome po tym samym leku to samo mialy...:eek::crazy: mam nadzije ze po takiej luteinie nie ma zadnych nieprzyjemnych odczuc:eek:

gaba82 nie, nie ide na bete... raczej nie mozliwe zebym byla w ciazy... niestety ...ehhh... temperature mam niska codziennie, teraz znow mam ten sluz co po tych dniach gdzie sie mi ciagnął teraz mam znow bialy i duzo go jest dosyc... piersi nic a nic nie bola czasem zakłóje w dole brzucha ale nic nie zapowiada nawet @ :no: i to mnie niepokoi kurcze bo niedawno bralam juz luteine na wywolanie okresu i znow nie chcialabym jej brac :-( chcialabym zeby mi sie juz wreszcie wszystko unormowalo i bylo normalnie :-:)-(..... w poniedzialek ide do prywatnego ginekologa do faceta tym razem, czytalam opinie na jego temat i praktycznie minusem jest tylko to ze trzeba dlugo czekac bo rejestruje co 15 minut a trzyma 25. dzwonilam to powiedzial jaki dzien mi pasuje i jaki mu podalam na taki sie umówilismy, powiedzial ze przyjdzie ciut wczesniej to na spokojnie porozmawiamy i zobaczymy co sie dzieje....

tak sie zastanawiam jak facet moze wiedziec tyle co kobieta ale jak moja mama miala wypadek i miala problemy zeby zakonczyc ciaze to wlasnie spotkala faceta ktory wszystkie ekobiety doprowadzal do rozwiazania i dlatego jestem na swiecie :rofl2::-) hehe mam nadzieje ze i mi pomoze z tymi moimi hormonami
 
Witam się i ja:tak:
Wczoraj robiłam test owu i wyszla jedna krecha, dziwne bo przedwczoraj była bladziutka druga:eek: No cóż.. zobaczymy jak to dziś wyjdzie:tak:
Na wszelki wypadek bylo ranne przytulanko:-D
Dobra dziewczynki ja jade do mamy z M. :tak::biggrin2:
 
Dzięki za wyjaśnienie jak z tą luteiną...:)
Ja wczoraj miałam okropne bóle głowy..dziś rano też...ale wreszcie już mineły.
Jestem tylko okropnie zmęczona i nie wiem nawet czym...ale chyba z fasolki nici...bo mam już totalne objawy przed miesiączkowe- czyli nerwy...nerwy...i jeszcze raz nerwy.....ahhhhh Ze mną tak zawsze przed @ Jak jakaś bomba która zaraz ma wybuchnąć....:baffled::baffled::baffled:
 
Czesc dziewczynki:-)U MNIE TEZ CHYBA NICI Z DZIDZI BO CO JAKIS CZAS MAM PLAMIENIA:-(WLASCIWIE TO NAWET CIEZKO TAK NAZWAC BO DO TEJ PORY MIALAM JE MOZE ZE TRZY RAZY PRZEZ OSTATNI TYDZIEN,JUTRO DO GIN TO SIE MOZE CZEGOS DO WIEM....CHCIALA BYM JUZ DOSTAC @ BO PRZYNAJMNIEJ BYM WIEDZIALA CO JEST GRANE A TAK?????:crazy:NO I DO TEGO NA TO USG MUSZE TAK DLUGO CZEKAC:angry:JESZCZE TYDZIEN,NO ALE COZ MI INNEGO POZOSTALO.POZDRAWIAM:-)
 
reklama
No i wkurzona jestem strasznie!!!!!!!!!!!!!wlasnie sie dowiedzialam ze moja pani gin jest chora i nici z wizyty a juz sie cieszylam ze cos sie wyjasni,ze czegos sie dowiem......w pon tez raczej nie pojde bo rano praca a popoludniu musze mamcie moja odwiezc na lotnisko!!!!!z reszta nawet nie wiem czy ona przyjmuje w pon!ale moze jakos sie uda.mam dosc czekania:-:)-:)-:)-(
 
Do góry