reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ale się rozpisałyście dziś!! :szok:

Co do tempki mierzenia to znowu po pracy nie zaszłam do apteki po bezrtęciowy termometr. Już dziś nie mierzyłam i staram dać sobie na luz z tym wszystkim.

Ja nadal bez @. Do doktora pojde jutro bo akurat przyjmuje to niech sprawdzi co tam się dzieje i poradzi cosik...
 
reklama
hej dziewczyny - dotarlam do domu z wielkimi problemami ...
współczuję ludziom którzy koło mnie jechali - mieli niezły widok ... a wracając do sedna - tak mnie zemdliło że niestety nie wytrzymałam a że nie miałam gdzie:eek: bo korek MEGA ,to do torebki (buuu papierowa była) = niestety za jednym zamachem się nie skończyło ... masakra jakaś - R do mnie kochanie ale na pewno masz okres ?? bo może to jednak co innego - niestety przecież robiłam test a testy raczej się nie mylą - a ja mam plamienie więc to nei jest fasolka ... i od razu mówi ze musimy do schowka schować kilka reklamówek :-D:-D:-D

teraz leżę bo dalej źle się czuję :( :-(
 
Dziewczyny, a jak długo Wy już się staracie??

Ja od ok 4 miesięcy. Wiem że to jeszcze nie jest dużo w porównaniu z niektórymi na ty forum ale jest mi i tak bardzo smutno :-(
Najgorsze, że od kąd się staramy to zaczęły mi się te kłopoty z owulacją i tak naprawdę to cały czas nie wiem na czym stoję.
 
hej dziewczyny - dotarlam do domu z wielkimi problemami ...
współczuję ludziom którzy koło mnie jechali - mieli niezły widok ... a wracając do sedna - tak mnie zemdliło że niestety nie wytrzymałam a że nie miałam gdzie:eek: bo korek MEGA ,to do torebki (buuu papierowa była) = niestety za jednym zamachem się nie skończyło ... masakra jakaś - R do mnie kochanie ale na pewno masz okres ?? bo może to jednak co innego - niestety przecież robiłam test a testy raczej się nie mylą - a ja mam plamienie więc to nei jest fasolka ... i od razu mówi ze musimy do schowka schować kilka reklamówek :-D:-D:-D

teraz leżę bo dalej źle się czuję :( :-(

Ale masakra! Słuchaj a może test jednak się pomylił??
Jest coś co mogło spowodować Twoje złe samoczoczucie?? Zdarzało Ci się już ta?? Ja na przykład to baaardzo rzadko wymiotuję i jakby mi się coś takiego przydażyło to chyba od razu bym biegła do gina ;D
 
z ta cała tempka to dupa blada. mierzyłam dzisiaj, z samego rana, nie ruszajac sie z łozka tak jak trza, temperatura była 37.3 i dostałam okres dzisiaj o godzinie 13.30:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( ale wiecie co:) jakis dobry humor mam :) stwierdzilam, ze bedzie co ma byc, bede brała przykład od Agnieszki :) :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ( zakładam, ze tak masz na imie Agniesiak85 :p:p )
 
Dziewczyny, a jak długo Wy już się staracie??

Ja od ok 4 miesięcy. Wiem że to jeszcze nie jest dużo w porównaniu z niektórymi na ty forum ale jest mi i tak bardzo smutno :-(
Najgorsze, że od kąd się staramy to zaczęły mi się te kłopoty z owulacją i tak naprawdę to cały czas nie wiem na czym stoję.


eh, kochana, skad ja to znam :(
i na nas przyjdzie czas:tak::tak::tak::tak: trzymam za ciebie mocno kciuki i przedewszystkim nie zamartwiaj sie, bo to napewno dobrze nie działa:*
 
Nie no nie chodzę tak cały czas przybita, choć jak się te kilka miesiecy temu dowiedziałam że mogę mieć poważne problemy to nie potrafiłam przestać o tym myśleć. Teraz już jakoś se żyję lepiej :tak:. Tylko wkurza mnie że tej @ nie ma :wściekła/y:
 
Ale masakra! Słuchaj a może test jednak się pomylił??
Jest coś co mogło spowodować Twoje złe samoczoczucie?? Zdarzało Ci się już ta?? Ja na przykład to baaardzo rzadko wymiotuję i jakby mi się coś takiego przydażyło to chyba od razu bym biegła do gina ;D
no wiesz co nie wiem co i jak - zjadłam naleśnika o 13 ;) nie wiem no jakoś tak mnie zmogło .... nie ma co lecieć do lekarza bo przecież i tak mi nic nie powie:-(

my staramy się od ok roku - do ślubu miałam wszystko ok - jak odstawiłam tabsy - a tu jak ślub i bach coś się pogmatwało = nie wiem co i jak =- robiłam badania i niby wszystko ok więc lekarz powiedział że spokojnie działamy - tylko mam wyluzowac . Wcześniej miałam pracę stresującą - praca ponad 10h przez pierwszą połowę miesiąca, potem ją straciłam i na szczęście znalazłam nową - spokojniejszą :) i teraz powiedział że nie ma problemu :) więc się straramy


kiedyś przyjdzie na nas pora pewnie w najmniej spodziewanym momencie ;-)
 
U mnie w mieście był przypadek, że małżeństwo się starało o dzieci i ich nie mieli. Kobita była już ok 40, zastanawiali się nad adopcją i nagle bach! CIĄŻA! Zaczęli myśleć i kombinować jak to możliwe??? Po nitce do kłębka: zaszła niedługo po tym jak jej kierowniczka na emeryturę przeszła!!
Lekarz potwierdził, że stres spowodowany naciskiem kierownika mógł powodować blokadę :-)
Wszystko w tych naszych łepetynkach ;-)
 
reklama
z ta cała tempka to dupa blada. mierzyłam dzisiaj, z samego rana, nie ruszajac sie z łozka tak jak trza, temperatura była 37.3 i dostałam okres dzisiaj o godzinie 13.30:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( ale wiecie co:) jakis dobry humor mam :) stwierdzilam, ze bedzie co ma byc, bede brała przykład od Agnieszki :) :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ( zakładam, ze tak masz na imie Agniesiak85 :p:p )

Dzięki Kochana:tak::-D Tak mam na imię Agnieszka:tak::-)
 
Do góry