reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ale mnie głowa boli.. no masakra.. ja dziś umre chyba heh :( niedobrze mi cały czas.. brzuch mnie boli :( cycki mnie bolą.. mam gorączke.. chyba jakaś chora jestem.. :( szok :eek:
 
reklama
Dziewczyny, a jak długo Wy już się staracie??

Ja od ok 4 miesięcy. Wiem że to jeszcze nie jest dużo w porównaniu z niektórymi na ty forum ale jest mi i tak bardzo smutno :-(
Najgorsze, że od kąd się staramy to zaczęły mi się te kłopoty z owulacją i tak naprawdę to cały czas nie wiem na czym stoję.

Ja sie starałam z moim m. od sierpnia 2008 i dopiero kiedy dałam sobie spokój to zaszłam wiec to był kwiecień teraz jestem juz w 7 tyg ciąży i wcale nie planowana hehe zaskoczenie na maxa nawet zapomniałam kiedy miałam byc ta @ no i nie przyszła niestety jestem na proszkach podtrzymujących bo raz juz straciłam w styczniu 2008 duża przerwa 1,5 roku wiec mam nadzieje ze wszystko teraz bedzie dobrze trzymajcie kciuki!!!:tak::-) A tobie i reszcie dziewczyn ZYCZE Z CAŁEGO SeRDUCHA szybkiego zafasolkowania!!!!!!!!!!
 
hej:) ja wczoraj padłam po tych moim przygodach :)

dziewczyny trzymam kciuki za te które będą miały testować:)

udanego dnia !!!
 
HEJ :-)
Ja się czuję tak, że mogłoby mnie boleć jak 5 @ obym tylko ją miała :-D

usunela mi sie wiadomośc :( :p wiec napsize jeszcze raz

ja miałam dzisiaj testowac i miały byc dwie grube krechy. teraz mam @ i boli mnie jakby były 4 @ naraz :( dzisiaj bedzie mi musial moj kochany brzusio i plecki masowac:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: i moze dostane justro jedzonko do lozeczka:laugh2::-p
 
Witam się z rańca;-)
U mnie oki, tempka 36,65 więc na spokojnie wypatruje @. M gwałce dzien w dzień tak dla zasady bo niedługo @ i trzeba będzie trochę odpocząc:-p Ale po @ jedziemy na ostro i aż do skutku:-D:-D
 
reklama
Mmmmm....
Ciekawie się zapowiada :tak:

Spadam na razie bo jestem w pracy i tak troszkę z ukrycia podczytuję co i jak żeby zaległości nie miec za dużych bo tu to się rozwijają wszyscy hehehh:-D

Może jeszcze cos skrobnę po drodze a tymczasem Miłego dzionka Kochane!
 
Do góry