reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

weri jak to emocje opadly teraz to dopiero są emocje ;)
jeszcze raz gratulacje ;)

u mnie w tym miesiącu chyba nici bo mam tak stresującą sytuację że nawet bzykac mi się nie chce....
 
reklama
No dzisiaj sie w koncu doczekalam wynik pozytywny:-D teraz czekam na telefon od poloznej ma zadzwonic umowic sie na pierwsze spotkanie:blink: prawdopodobnie przyjdzie do nas do domu...no troche emocje opadly dzieki ze mnie wspieralyscie caly ten czas!;-)pozdrowionka
Weri GRATULACJE... teraz to dopiero ci się zacznie :)));-)
 
Witam wszystkie Panie!
Co do zafasolkowania,to również chcialabym sie poradzic.Wczoraj mialam dostac miesiączkę,objawy mialam wskazujące tzn.bolal mnie brzuch,jajniki,nie wspomnę juz o piersiach,ktore tak bola ze nie mogę ich dotknąć.chodziiłam co chwile do toalety z nadzieją że jednak jej nie dostane,no i nie dostalam.zrobilam test dzisiaj po pracy,no i wyszly mi dwie kreseczki.Nie wiem czy test jest wiarygodny...moze ktoś mi podpowie co zrobic,dodam jeszcze ze dzwonilam do swojego ginekologa i powiedzial ze za wczesnie jeszcze na badanie USG.
 
Niestety różnie to z testami bywa:no:, zrób za jakiś czas kolejny test,albo betkę ona rozwieje Twoje wątpliwości, ale mimo to gratuluję,bo to wkońcu II kreseczki :happy:

Weri Krufka ma rację, teraz to dopiero zaczną się emocje ! :)
 
Ostatnia edycja:
najlepiej zrób bete wtedy będziesz miała pewność, ale test raczej sie nie mylą w ta stronę zwłaszcza jeśli 2 kreska była wyraźna:tak:
 
Dziękuję za odpowiedz. Druga kreseczka jest minimalnie jasniejsza niz kontrolna,oglądałam test tyle razy z niedowierzaniem...dalej chyba nie wierze,troche sie martwie,bo pobolewa mnie caly czas podbrzusze...mam nadzieje,ze to nic powaznego...pozdrawiam
 
Zrób sobie test bhcg z krwi i będziesz miała pewność, ale jak już koleżanki wspomniały testy sikane :)) nie mylą się na korzyść :))) gratulacje
 
Zrobiłam przed chwilą kolejny test i sa dwie kreseczki :)) Jestem taka szczesliwa!!!!!!:-D Dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkie Panie!!
 
reklama
Witam wszystkie Panie!
Co do zafasolkowania,to również chcialabym sie poradzic.Wczoraj mialam dostac miesiączkę,objawy mialam wskazujące tzn.bolal mnie brzuch,jajniki,nie wspomnę juz o piersiach,ktore tak bola ze nie mogę ich dotknąć.chodziiłam co chwile do toalety z nadzieją że jednak jej nie dostane,no i nie dostalam.zrobilam test dzisiaj po pracy,no i wyszly mi dwie kreseczki.Nie wiem czy test jest wiarygodny...moze ktoś mi podpowie co zrobic,dodam jeszcze ze dzwonilam do swojego ginekologa i powiedzial ze za wczesnie jeszcze na badanie USG.

Pauluśka - najlepiej zrób betkę...Trzymam kciuki:-)
 
Do góry