reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

testy owulacyjne mogą wskazywać na ciąże bo są bardziej czułe od ciążowych i jeśli wychodzą 2 kreski już po owulacji to może to być ciąża :)))
 
reklama
Witajcie! Mam pytanie.
Jestem 10 dni po okresie,wczoraj kochalam sie z chlopakiem i doszlismy w tej samej chwili a do tego on doszedl we mnie,przez jakies 3-4 minuty lezelismy i nie ruszalismy sie a on wciaz we mnie byl!
W ilu procentach moge byc w ciazy i kiedy moge zrobic pierwszy test???
Prosze o odpowiedz!
??????????????????
A dzis caly dzien dziwne bolesci i skurcze prawego jajnika!(to jest jakis objaw?......:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

PROSZE ODPISZCIE DO MNIE!
Spokojnie....kobito.... Nawet jeśli wam się udało (czego Ci życzę) to jest za wcześnie na JAKIEKOLWIEK objawy.... Poczekaj cierpliwie do @. jak się nie pojawi to zrób sobie teścior.

Około 10 dni temu było prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Od tamtej pory mam cały czas podwyżonną temperaturę mierzoną w pochwie 37,3 . Codzień tak samo . Zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny , ale pewnie za wcześnie. Miałam jeszcze jakieś testy owulacyjne i tak z ciekawości je zrobiłam i od trzech dni wychodzą pozytywnie chociaż nie są to dni owulacji ( jest to 29 dzień cyklu). Pojawiły się lekkie upławy, których nigdy nie mam. Nie bolą mnie piersi chociaż z reguły tydzień przed okresem jest masakra. Okres powinien już być a nie ma. Pomieszanie z poplątaniem. Jak sądzicie???:confused2:O co chodzi?
MMMMMMM :-):-) Morka - ja tu węszę fasoleczkę:). Zacznij od testu ciążowego:)
 
Dzięki za odpowiedzi:) Nadal żadnych oznak okresu... Natomiast dzieją mi się takie cuda w dole brzucha że aż się śmiać mi się chce. Burczy od rana:) Cała gama dzwięków:) I napewno nie z głodu:) No nic poczekam do poniedziałku i zrobię test raz jeszcze:)
 
Witam ja też czekam na fasolkę i bardzo nie lubię tego czasu po owu. Podzielam Wasze zdanie myślę że nie warto być rozsądną.
 
Dziewczyny mnie na kilka dni przed @ bolaly piersi (z boku od strony paszek). Dodatkowo w nocy obodzil mnie bol brzucha taki sam jak na @, i tak przez dwie noce. Jednak krew sie nie pojawila. W dzien @ zrobilam test i bylam sama w szoku, bo bylam pewna ze bede miala okres. Dodatkowo tydzien przed @ strasznie bylam senna w pracy.

Zycze wszystkim zainteresowanym owocnych wynikow staran.

 
a ja dziś 15 dzień cyklu i po siusianiu na papierze zauważyłam że śluz jest różowy. jakby jakieś lekkie krwawienie. mam nadzieję że jeszcze nie umieram....

a co do senności ja jestem non stop senna od 4 miesięcy....

Weri doczekasz :) akurat powielkanocny prezencik w postaci USG :)
Morka - trzymam kciuki
 
a ja dziś 15 dzień cyklu i po siusianiu na papierze zauważyłam że śluz jest różowy. jakby jakieś lekkie krwawienie. mam nadzieję że jeszcze nie umieram....

a co do senności ja jestem non stop senna od 4 miesięcy....

Weri doczekasz :) akurat powielkanocny prezencik w postaci USG :)
Morka - trzymam kciuki
Krufka mi sie wydaje ze nie umierasz mam nadzieje ze bedzie okej!

Hej mam nadzieje ze doczekam ja juz w sumie sie tak nie denerwuje tylko wiadomo martwie sie czy wszystko jest okej ale jakos wytrzymam a jesli chodzio USG to ja nawet nie wiem czy bedzie podobno pierwsza wizyta z polozna to tylko rozmowa :)
 
Pauluśka gratki:-)

Weri wszystko będzie dobrze, na pewno, 3mam kciuki za Was:tak::-)

Wszystkim Paniom życzę jak najszybszego zafasolkowania:-)

Morka 3mam kciuki!! :)
 
Dziewczyny mnie na kilka dni przed @ bolaly piersi (z boku od strony paszek). Dodatkowo w nocy obodzil mnie bol brzucha taki sam jak na @, i tak przez dwie noce. Jednak krew sie nie pojawila. W dzien @ zrobilam test i bylam sama w szoku, bo bylam pewna ze bede miala okres. Dodatkowo tydzien przed @ strasznie bylam senna w pracy.

Zycze wszystkim zainteresowanym owocnych wynikow staran.

Kingula... zrobiłaś test i co??? bo nie piszesz dokładnie. nie trzymaj nas w niepewności:-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Mam do was prośbe. Synek mojej kuzynki od roku walczy z nowotworem oczu (siadkówczakiem) jest po 8 chemiach ale sytuacja wogóle się nie poprawia lekarze chcą go ratować usówajac mu oczka. Kubuś ma niespełna dwa latka. Kilka dni temu zgłosił się do nich lekarz z USA oferując swoją pomoc. Podją się zbadania maluszka i próby leczenia,ale wiadomo że wiąże się to z ogromnymi kosztami. Na 20 kwietnia mają wyznaczony termin konsultacji z doktorem . Fundacja w której są otworzyła specjalną linię telefoniczną wystarczy wysłac sma o treści SERCEK na numer 7138. Koszt tego sma to 1.50zł wszystkie pieniążki zostaną przelane do nich . Jeśli mogę prościć was o to żebyscie wspomogły moją kuzynke i jej Kubusia bedę bardzo wdzieczna. Jeśli chcecie wiedzieć cos wiecej na jego temat to wpiszcie w google "Kubuś Długosz' . Pozdrawiam i dziekuje za ewentualną pomoc . Poinformujcie znajomych o akcji im nas więcej tym lepiej.
 
Do góry