reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Witajcie! Mam pytanie.
Jestem 10 dni po okresie,wczoraj kochalam sie z chlopakiem i doszlismy w tej samej chwili a do tego on doszedl we mnie,przez jakies 3-4 minuty lezelismy i nie ruszalismy sie a on wciaz we mnie byl!
W ilu procentach moge byc w ciazy i kiedy moge zrobic pierwszy test???
Prosze o odpowiedz!
??????????????????
A dzis caly dzien dziwne bolesci i skurcze prawego jajnika!(to jest jakis objaw?......:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

PROSZE ODPISZCIE DO MNIE!
 
Witajcie! Mam pytanie.
Jestem 10 dni po okresie,wczoraj kochalam sie z chlopakiem i doszlismy w tej samej chwili a do tego on doszedl we mnie,przez jakies 3-4 minuty lezelismy i nie ruszalismy sie a on wciaz we mnie byl!
W ilu procentach moge byc w ciazy i kiedy moge zrobic pierwszy test???
Prosze o odpowiedz!
??????????????????
A dzis caly dzien dziwne bolesci i skurcze prawego jajnika!(to jest jakis objaw?......:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

PROSZE ODPISZCIE DO MNIE!
a jak długie masz cykle? bo ból może oznaczać zblizającą się owulacje?!
 
Około 10 dni temu było prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Od tamtej pory mam cały czas podwyżonną temperaturę mierzoną w pochwie 37,3 . Codzień tak samo . Zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny , ale pewnie za wcześnie. Miałam jeszcze jakieś testy owulacyjne i tak z ciekawości je zrobiłam i od trzech dni wychodzą pozytywnie chociaż nie są to dni owulacji ( jest to 29 dzień cyklu). Pojawiły się lekkie upławy, których nigdy nie mam. Nie bolą mnie piersi chociaż z reguły tydzień przed okresem jest masakra. Okres powinien już być a nie ma. Pomieszanie z poplątaniem. Jak sądzicie???:confused2:O co chodzi?
 
Się okaże, ale dla mnie to trochę niezrozumiałe i na serio poplątane . Skoro test był negatywny:) to chyba nie :) No cóż w ciąży nigdy nie byłam, ale chyba poczułabym to :)
 
Się okaże, ale dla mnie to trochę niezrozumiałe i na serio poplątane . Skoro test był negatywny:) to chyba nie :) No cóż w ciąży nigdy nie byłam, ale chyba poczułabym to :)
kochana ja sobie siedze na starania-watpliwosci i uwierz mi juz nie jedna historia byla ze nawt po kilka testow dziewczyny robily i wychodzily negatywnie a jednak byly w ciązy.zalezy od stezenia HCG w moczu.....niektorym wychodza przed terminem @ a niektorym wogole mimo iz ciąża jest:-D
takze glowka do gory, trzeba czekac:-D
 
Się okaże, ale dla mnie to trochę niezrozumiałe i na serio poplątane . Skoro test był negatywny:) to chyba nie :) No cóż w ciąży nigdy nie byłam, ale chyba poczułabym to :)
Witaj mi 1 test wyszedl rowniez negatywny a po 3 dniach byl juz pozytywny moze zrobilas go za wczesnie?;-)

A jezeli chodzi o moje sprawy to mam juz 1 wizyte z polozna na 15 kwietnia musze czekac prawie caly miesiac:baffled: ojejku...
 
reklama
Będzie co ma być:) Zobaczymy co mi dane:) Mam nadzieję że się w końcu uda:) Najbardziej mnie zaskakują te testy owulacyjne? Jak mogą pokazywać dwie krechy jak mam 100% pewności że nie ma owulacji:) Jakaś lewizna chyba :-D
 
Do góry