reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Iaris też uważam że powinnaś zrobić test w dniu spodziewanej @ :tak: Życzę pozytywnego wyniku, powodzenia.
weri aj ty niedowiarku! :-p Na pewno jest oki! daj znać jak już coś bedziesz wiecej wiedziała.

A u mnie @ nadal się nie pojawia... jutro mam w planie zrobić test. :tak:
 
reklama
laris
na zawroty głowy i mdłości to jeszcze za wcześnie. test zrób najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki, lub jeśli się bardzo nieciepliwisz to za jakieś 4 dni. niektóre testy wykrywają ciąże nawet 7 dniową. ale nawet jeśli by wyszedł negatywny to nie oznacza braku ciąży, bo stężenie hcg może być jeszcze za małe. najlepiej poczekaj do terminu miesiączki.
życzę powodzenia;-):tak:
 
Cześć!!
Robiłam test :(((( negatywny... postanowiłam że nie będę już robiła testów wcześniej, dopiero jak mi się @ spóźni tydzień. Jedyna nadzieja w tym że @ nie przyjdzie i że zrobiłam za wcześnie test. Chociaż podobno QUICK VOU wykrywa wczesne ciąże więc się na nic nie nastawiam, tylko czekam na @ brrrr
 
ajćć co wy takie niecierpliwe, wiem że chciałybyście już wiedzieć ile kreseczek wykaże test, ale dziewczyny spokojnie,poczekać te pare-parenaście dni do dnia spodziewanej @, wtedy jest bardziej wiarygodny:-) nie odrazu Rzym zbudowali! :-pi tak jak ktoś wcześniej wspominał, nie doszukiwać się w pare dni po przytulanku jakichkolwiek objawów ciąży,bo to jedynie nakręca,a gorzej jak ktoś sobie coś wmówi, wtedy to i @ się spóźnia i jest 100 tysięcy róźnych objawów wykrytych :p a jeszcze gorzej jak się ktoś naczyta objawów z netu to już wogóle wtedy to jeszcze i inne dochodzą, a później co? Wielkie rozczarowanie,no jak to @ przyszła? Przecież ja miałam mdłości, parcie na pęcherz, nos wyczulony na zapachy i wiele,wiele innych, a później co? Człowiek się załamuje i do głowy przychodzą mu jakieś różne głupoty, typu: może coś ze mną jest nie tak, może nie mogę mieć dzieci itd, itp.
3-mam za Was kciukasy! :)
(Dziewczyny nie piszę tego złośliwie i nie odbierać mi "ttego tak,bo nie o to mi chodzi:]
jeśli kogoś uraziłam, to przepraszam.)
Weri,ale z Ciebie niedowiarek!!:-) ,tyle testów nie mogło się raczej mylić,jeszcze raz gratuluję:-p:-)
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Witam kobitki w ten zimowy poranek - u mnie za oknem śnieg:-)
Zajączku co to znaczy marne szanse? każda z nas ma takie same szanse ;) ja już zaczęłam starania i mierzenie temperatury. czas pokaże co z tego wyjdzie.
Krufka, marne szanse na fasolkę, bo jeszcze nie mam owulki a mój mąż jutro jedzie... więc nawet nie ma możliwości. Ja zaczynam mierzyć temperaturkę od następnego cyklu i w ogóle obserwowac wszystko. Wczoraj byłam u ginki... nadal odradza badanie hormonów (za wcześnie) ale jak chcemy bardzo to można - jest ich duzo i kurczę drogawo to wyjdzie. Sprawa do przemyslenia - i tak musze zaczekac do następnego cyklu.

Witajcie dziewczyny niestety poszlam dzisiaj dowiedziec sie czy sa moje wyniki i dalej nic...mam juz dosyc:-(mam wrocic za pare dni..mysle ze jestem w ciazy bo okresu dalej jak nie bylo tak nie ma ale fajnie bylo by dostac jakies potwierdzenie od lekarza co nie? chyba kupie jutro 5 test i zrobie hi hi moze 5 pozytywny test mnie w koncu przekona! :-pDam znac jak cos sie dowiem co z wynikami...;-)
Weri - kochanie ty się juz uspokój z tymi wątpliwosciami swoimi, bo sie do Ciebie przejdę:-) wszystko będzie dobrze - uwierz w to wreszcie;-)
 
Aj ja juz tak po prostu mam moge zrobic 100 testow i dalej bede watpic :-ptylko z torbami pojde! Jedna z dziewczyn z naszego forum tez miala taka sytuacje ze czekala tydzien na wyniki moczu w anglii wiec musze po prostu troche poczekac ;-)juz sie nie denerwuje pelen luz:-D

A propo testow ja zrobilam chyba dzien przed okresem i byl pozytywny ale objawy tzn. bole piersi mialam tak juz pare dni przed okresem w sumie tylko tyle z objawow dzis mialam chyba dopiero pierwsze mdlosci ale minimalne:sorry: zawrotow glowy nie mialam tylko te bole piersi uplawy i wilczy apetyt!;-)co juz owocuje w widoczne powiekszenie masy ciala:-p
 
Aj ja juz tak po prostu mam moge zrobic 100 testow i dalej bede watpic :-ptylko z torbami pojde! Jedna z dziewczyn z naszego forum tez miala taka sytuacje ze czekala tydzien na wyniki moczu w anglii wiec musze po prostu troche poczekac ;-)juz sie nie denerwuje pelen luz:-D

A propo testow ja zrobilam chyba dzien przed okresem i byl pozytywny ale objawy tzn. bole piersi mialam tak juz pare dni przed okresem w sumie tylko tyle z objawow dzis mialam chyba dopiero pierwsze mdlosci ale minimalne:sorry: zawrotow glowy nie mialam tylko te bole piersi uplawy i wilczy apetyt!;-)co juz owocuje w widoczne powiekszenie masy ciala:-p
Cześć Dziewczyny..
Weri - musisz ćwiczyc cierpliwość. Przyda się przy dzidziusiu:) Bo jesteś w ciąży!!!!!!!!!!!!!!:-) przestań już Niedowiarku jeden:-):-) Będzie dobrze
 
Cześć Dziewczyny..
Weri - musisz ćwiczyc cierpliwość. Przyda się przy dzidziusiu:) Bo jesteś w ciąży!!!!!!!!!!!!!!:-) przestań już Niedowiarku jeden:-):-) Będzie dobrze

No dzisiaj sie w koncu doczekalam wynik pozytywny:-D teraz czekam na telefon od poloznej ma zadzwonic umowic sie na pierwsze spotkanie:blink: prawdopodobnie przyjdzie do nas do domu...no troche emocje opadly dzieki ze mnie wspieralyscie caly ten czas!;-)pozdrowionka
 
reklama
No dzisiaj sie w koncu doczekalam wynik pozytywny:-D teraz czekam na telefon od poloznej ma zadzwonic umowic sie na pierwsze spotkanie:blink: prawdopodobnie przyjdzie do nas do domu...no troche emocje opadly dzieki ze mnie wspieralyscie caly ten czas!;-)pozdrowionka

Super wiadomośc:):) Nareszcie mozesz być spokojna:-):-D
 
Do góry