reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

No i jednak piatek 13go okazal sie pechowy....kazali mi dzisiaj przyjsc po wyniki moczu to przychodze i co? nie nie ma pani wynikow nie pani zapyta w poniedzialek a lekarz mowil mi ze w piatek na bank beda a kobieta szukala 10 minut w komputerze i nic:-( ja caly czas czekalam zeby tylko skonczyc prace i pedem po wyniki a tu nic sie nie dowiedzialam...masakra wiem ze musze byc w ciazy bo zrobilam testy i sa pozytywne okresu jak nie bylo tak nie ma ale jednak takie wyniki daly by mi pewnosc juz nie wytrzymam z tych nerwow:zawstydzona/y:

Weri, na pewno masz pod serduszkiem dzidzię :tak: Niestety, z tymi wynikami to czasem tak jest ale już niedługo potwierdzą się te szczęśliwe wieści :-)

U mnie masakra, @ wciąż nie mam:baffled: cycki bolą, wczoraj w ogóle zauważyłam u siebie dużo śluzu podobnego bardzo do płodnego :baffled::baffled::baffled: Nic już nie rozumiem...
 
reklama
Witajcie :-)
U mnie w tym miesiącu koniec niepewności... Właśnie dostałam @ i straszliwie boli mnie brzusio :baffled:
Tak więc staranka zaczną się już wkrótce od początku :tak:
Raz jeszcze gratuluję wszystkim szczęśliwym zafasolkowanym i życzę powodzenia w staraniach wszystkim pozostałym (również sobie ;-))
Miłego dzionka :-)
 
No i jednak piatek 13go okazal sie pechowy....kazali mi dzisiaj przyjsc po wyniki moczu to przychodze i co? nie nie ma pani wynikow nie pani zapyta w poniedzialek a lekarz mowil mi ze w piatek na bank beda a kobieta szukala 10 minut w komputerze i nic:-( ja caly czas czekalam zeby tylko skonczyc prace i pedem po wyniki a tu nic sie nie dowiedzialam...masakra wiem ze musze byc w ciazy bo zrobilam testy i sa pozytywne okresu jak nie bylo tak nie ma ale jednak takie wyniki daly by mi pewnosc juz nie wytrzymam z tych nerwow:zawstydzona/y:

Bardzo dobrze Cię rozumiem. Ja tak parę dni temu się wkurzyłam, gdy przyszłam po wynik bety, a go nie było. Na drugi dzień poszłam - też nie!!! Aż w końcu postraszyłam, że zrobię aferę i ściągnięto dla mnie ten wynik. :wściekła/y:
 
witam!!
Ja również dołanczam się do gartulacji dla dziewczyn w ciąży!!:tak::-) super!
Ja jutro mam spodziewany dzień @ ale narazie cisza...
zauważyłam białe mleczko wydobywające się z pochwy a zwłaszcza podczas stosunku:sorry2: i mam drażliwe piersi czego wcześniej tak przed @ nie odczuwałam.
No zobaczymy co z tego bedzie
w pn tescik rano! :tak:

Pozdrawiam :happy:
 
Mam pytanie ale nie wiem gdzie je wrzucić:-) Tyle tu piszecie, że nie sposób nadążyć a jak próbuję poszukać podobnego wątku to tyle stron mam do czytania, że nie dam chyba rady.Wybaczcie, jeśli gdzieś takie pytanie było_Od kilku lub kilkunastu miesięcy przed @ pojawia się plamienie, takie brązowe i trwa 2-3 dni. Wcześniej tego nie miałam. Co to może oznaczać? Czytałam coś o hormonach, że takie plamienie oznacza niski poziom jakiegoś hormonu, ale ja jestem zielona w tym temacie. Chcę zacząć starania o drugą dzidzię, doradźcie mi coś! Powinnam zrobić jakieś badania? Macie takie plamienia? Dzięki z góry za odpowiedzi:-)
 
Mam pytanie ale nie wiem gdzie je wrzucić:-) Tyle tu piszecie, że nie sposób nadążyć a jak próbuję poszukać podobnego wątku to tyle stron mam do czytania, że nie dam chyba rady.Wybaczcie, jeśli gdzieś takie pytanie było_Od kilku lub kilkunastu miesięcy przed @ pojawia się plamienie, takie brązowe i trwa 2-3 dni. Wcześniej tego nie miałam. Co to może oznaczać? Czytałam coś o hormonach, że takie plamienie oznacza niski poziom jakiegoś hormonu, ale ja jestem zielona w tym temacie. Chcę zacząć starania o drugą dzidzię, doradźcie mi coś! Powinnam zrobić jakieś badania? Macie takie plamienia? Dzięki z góry za odpowiedzi:-)
A brałaś może jakieś tabl. antykoncep??? ja miałam takie plamienia wtedy Tyle że to się już długo u Ciebie utrzymuje. Najlepiej idź z tym do lekarza . może potrzebne będą jakieś badania ... Pozdrawiam
 
A brałaś może jakieś tabl. antykoncep??? ja miałam takie plamienia wtedy Tyle że to się już długo u Ciebie utrzymuje. Najlepiej idź z tym do lekarza . może potrzebne będą jakieś badania ... Pozdrawiam
Dzięki wielkie za odpowiedź. Przeniosłam temat do sąsiedniego wątku. A co do antykoncepcji- nie stosuję tabletek od ostatnich 2 lat, więc powód musi być inny:-(
 
reklama
Mam pytanie ale nie wiem gdzie je wrzucić:-) Tyle tu piszecie, że nie sposób nadążyć a jak próbuję poszukać podobnego wątku to tyle stron mam do czytania, że nie dam chyba rady.Wybaczcie, jeśli gdzieś takie pytanie było_Od kilku lub kilkunastu miesięcy przed @ pojawia się plamienie, takie brązowe i trwa 2-3 dni. Wcześniej tego nie miałam. Co to może oznaczać? Czytałam coś o hormonach, że takie plamienie oznacza niski poziom jakiegoś hormonu, ale ja jestem zielona w tym temacie. Chcę zacząć starania o drugą dzidzię, doradźcie mi coś! Powinnam zrobić jakieś badania? Macie takie plamienia? Dzięki z góry za odpowiedzi:-)

Ja tak mam, gdyż mam podwyższoną prolaktynę. U Ciebie pewnie też tak jest...
 
Do góry