reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

IBlanc mam nadzieje że to fasoleczka. Bo pewnie chcesz byc w ciąży prawda?:happy: na zrobienie testu jeszcze za szybko.. musisz jeszcze troszke poczekać.

Ja jak narazie odczowam ciągniecie w dole brzucha i w piersiach, oraz czeste siusianie.
 
reklama
Dziewczyny, mam takie pytanko. Okres spóźnił mi się 7 dni. Szóstego dnia robiłam test - 1 krecha a siódmego przyszła @ - tylko właśnie nie wiem czy to była @. Zawsze mam silne bóle brzucha przed i bolały mnie piersi - a @ zwykle trwa 5 dni. A tu przyszła bezobjawowo, bardzo skąpa i za 2 dni jej nie było. Jak tak czytam o objawach ciąży to chyba nic poza zawrotami głowy nie mam - ale kręci mi się naprawde często. No i jestem strasznie zmęczona. Czy to jednak może być fasolka? Miał ktoś takie objawy? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrowionka
 
Ja również mam pytanko... 6 grudnia powinnam dostać @. Zrobiłam test i wyszła jedna krecha. Do dnia dzisiejszego nie mam okresu. Kiedy powinnam powtórzyć test, a może wybrać się do lekarza??
 
Dziewczynki zrobiłam dzisiaj rano teścik. Dwie piękne grube krechy!! Jutro lecę zrobić betkę, a z wynikami pewnie popędzę do gin... :-)
 
gratulacje!!! :-)
szczęściaro;-)

piisz jak to u ciebie było? Tz objawy jakie mialas i czy czulas ze cos sie juz dzieje.. :) ile @ ci sie spozniala itd
Bo tu mozesz pomoc innym dziewczynom piszac to i owo ;)
buzka*
 
reklama
Wdług moich wyliczeń 6 grudnia iałam dostać @ Co prawda objawów zero, ale teścik zrobiłam i wyszedł negatywny. Da lub trzy dni później zaczął mnie boleć brzuch jak na @ . Raz Mocniej raz słabiej, do tego zawtory głowy, no i włosy zaczęły mi sie przetłuszczać jak nigdy. Przy każdej wizycie w WC liczyłam, ze przywitam się z @, a tu nic. Więc 8 dni później stwierdziłam, że albo to ciąża, albo ide do lekarza... Więc ide do lekarza, bo to ciąża ;-)
 
Do góry