reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
haha no to ustawiamy sie na testy ;-)
u mnie z piersiami jeszcze nie jest tak zle. Podbrzusze mi dokucza bardzo.
Lece nakarmic moja ukochana ciezko pracujaca paszcze,:)
 
Ja też chciałabym wiedzieć jaki to mega czuły test, bo mi testy też marnie wychodzą a jak tylko zajdę w ciążę to muszę się zgłosić to lekarza bo już dwa razy poroniłam i testy wychodziły ujemne chociaż robiłam z rannego moczu. Raz donosiłam i mam dorodnego synusia ale przez 7 m-cy brałam zaszczyki do brzucha i teraz staramy się o drugą dzidzię a z objawami też u mnie kiepsko
 
First Response, z tymze obecnie mieszkam w UK, ale sprawdzcie w aptece. Nie wytrzymalam, dzis zrobilam test - na tydzien przed @. Wyszedl negatywny. Ale nadzieja odejsc nie chce i wciaz licze na to, ze @ nie przyjdzie. Tydzien przed... ma prawo sie pomylic, prawda?
Jezu... jak patrze na siebie z dala, to wydaje mi sie, ze zamienilam sie w ta straszna skupiona na ciazy kobiete. Smutne.
 
ja dzis kupilam bobo-test ponoc tez bardzo czuly ale jakos sie powstrzymuje zeby go nie zrobic bo wiem ze teraz napewno wyjdzie negatywny , mam nadzieje ze jak najdluzej wytrzymam:tak:
 
Kochane, pytanie odnosnie ciemniejacych sutkow. Czy mowimy o obramowaniu, czy o samym czubku, bo moje zrobily sie jakby byly bardziej... ukrwione, ciemne.
 
Kochane, pytanie odnosnie ciemniejacych sutkow. Czy mowimy o obramowaniu, czy o samym czubku, bo moje zrobily sie jakby byly bardziej... ukrwione, ciemne.

chyba o całe sutki chodzi... mnie dziś tak cycki bolą ze masakra!! nawet gwałtowniejszych ruchów nie moge wykonywac tak bolą, no i podbrzusze, troche na @ a troszke jakby inaczej.... ale to pewnie @ nadchodzi..... mam nadzieje ze sie wstrzymam z testem jeszcze pare dni..:-D
 
Dziewczyny w tym miesiącu mam wszystkie mozliwe objawy:
- ból piersi
- białe upławy
- ból w podbrzuszu
- krwotok z nosa
- sennosc osłabienie
- podwyższona temperatura
- mdłości

Juz miałam taką nadzieje , miesiączke mam miec za 4 dni, dwa ujemne testy przyniosły ze soba wielkie rozczarowanie ;(
 
no to jestesmy w podobnej sytuacji. Dwa ujemne testy, ale fakt faktem robilam duzo za wczesnie. Bole podbrzusza mialam, ale zelzaly. Swoja droga nie wiedzialam, ze biale uplawy to tez objaw.
W sylwestra nie zabawilam sie Marzenixx. Mdlilo mnie strasznie na alkohol.
 
reklama
a jak to jest z rozdraznieniem , bo ja zawsze jestem zmierzła i wsciekła pare dni przed @, słyszałam ze kobiety w ciazy tez maja humorki, tylko chodzi o to jak wczesnie moze sie pojawic ten objaw
denerwujace jest ze objawy przed @ sa takie podobne do ciazy przez to sie tylko nakręcam ehhh
 
Do góry