reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Wdług moich wyliczeń 6 grudnia iałam dostać @ Co prawda objawów zero, ale teścik zrobiłam i wyszedł negatywny. Da lub trzy dni później zaczął mnie boleć brzuch jak na @ . Raz Mocniej raz słabiej, do tego zawtory głowy, no i włosy zaczęły mi sie przetłuszczać jak nigdy. Przy każdej wizycie w WC liczyłam, ze przywitam się z @, a tu nic. Więc 8 dni później stwierdziłam, że albo to ciąża, albo ide do lekarza... Więc ide do lekarza, bo to ciąża ;-)

:-) ... a ja 6grudnia własnie dostałam @.
Mam nadzieje że to moja ostatnia na dluuuzszy czas;-)
Pozdrawiam Cie i życzę wszystkiego najlepszego, uważaj na siebie.
 
Dziękuje bardzo za gratulacje. Bardzo się martiwe, bo od dwóch tygodni boli mnie brzuch jak na @ W pon ide do gina i już doczekać sie nie moge, bo boje sie czy wszystko z moją fasolką ok. Czy takie bóle są normalne??
 
Witajcie dziewuszki,
ja w sumie nowa, bo i rzadko zaglądałam ostatnio. Ale mam masę wątpliwości i w sumie chciałam napisać pytanko, ale chyba heeh... czas pokaże.
Do @ mam jeszcze jakieś 3 dni.
Przytulanki były prosto wycelowane w jajeczkowanie (w połowie grudnia)
A z objawów?
- pobolewanie podbrzusza (od 9 dni jak na okres)
- bolesne powiększone piersi, czasami swędzenie sutków (od 9 dni jak na okres)
- widoczne naczynka krwionośne na piersiach idące od prawie szyi do samych sutków (a tego objawu nie zauwazyłam w poprzednich cyklach)
- siusianie częstsze - hmmm... ale dużo piję herbaty z cytryną ostatnio więc i siusia się częściej.
Chciałabym aby to była fasoleczka, ale testów nie kupuję. Boję się je już robić :dry: za duże rozczarowanie każdorazowo heeh...
Słyszałam, że widoczne naczynia krwionośne na piersiach to pierwszy objaw jaki występuje już kilka dni po zapłodnieniu. A w sumie moje pytanko brzmi: czy przed okresem one tez mogą stać się bardziej widoczne? Może ja na to nie zwróciłam wcześniej uwagi heeeh albo fiksuję już :sorry2: i staram się wynaleźć objawy..
Co myślicie?
 
Aaaa... i dodam, że cięzko mi uwierzyć,że mogłabym nosić w sobie takie małe cudo. Ten stan wydaje mi się tak nieprawdopodobny, że w łonie kobiety może się rozwijać mały człowiek i tak idealny i cudowny, że aż nierzeczywisty. Czy tylko ja tak mam?
Albo to przez te wszystkie testy heeeh... które mimo starań ciągle uparcie pokazywały jedną kreskę :baffled:
Koleżanka mi powiedziała, że majątek zmarnuję na testy, a pierwszy objaw jaki zauważę to właśnie widoczne naczynka na piersiach, już po kilku dniach, wynik działania hormonów. Stąd moje wczesniejsze pytanie.
 
Czesc Dziewczyny jestem nowa i mam male pytanie. Okres mi sie spoznia 4 dnie zawsze byl co do dnia lub 1 tydzien wczesniej. Od ponad tygodnia mam dziwne bole brzucha i do tego zaparcia, wzdecia, czuje sie zmeczona. Wczoraj zrobilam sobie w dzien test wyszly dwie kreseczki (jedn slabsza). Dzis rano go powtorzylam i wyszly dwie tym razem mocne. Czy powinnam sie juz cieszyc. Poltora tygodnia temu dowiedzialam sie ze moja przyjaciolka jest w ciazy, czy mozeliwe zeby zadzialala autosugestia i ona mogla wplynac na wyniki. Poztym jestem troche przeziebiona i nie czuje sie za dobrze. Pojawia sie pytanie czy to nie zaszkodzi ciazy, no bo lekow za bardzo brac nie mozna. Dziekuje za odpowiedz.
 
Czesc Dziewczyny,
tez nowa, ale cel ten sam ;-)
Ja juz tez zachodze w glowe czy to malenstwo czy tez nie. Od tygodnia mam bol w podbrzuszu, skorczowy, jak na okres. Test zrobilam jeden, ale wiem, ze zrobilam go o wiele za wczesnie, wiec wynik wyszedl negatywny. Dzisiaj zaczely mnie bolec piersi.
Niecierpliwie sie!!! Hehe... niecierpliwie sie tak bardzo, ze mam ochote komus przylozyc ;-) I tez raz szczesliwa, raz nieszczesliwa.
Wiem, ze nie ma co rozmyslac, bo takie objawy to zadne, ale trzymajcie za mnie kciuki. Tak bardzo chcialabym malenstwo.
 
Czesc Dziewczyny,
tez nowa, ale cel ten sam ;-)
Ja juz tez zachodze w glowe czy to malenstwo czy tez nie. Od tygodnia mam bol w podbrzuszu, skorczowy, jak na okres. Test zrobilam jeden, ale wiem, ze zrobilam go o wiele za wczesnie, wiec wynik wyszedl negatywny. Dzisiaj zaczely mnie bolec piersi.
Niecierpliwie sie!!! Hehe... niecierpliwie sie tak bardzo, ze mam ochote komus przylozyc ;-) I tez raz szczesliwa, raz nieszczesliwa.
Wiem, ze nie ma co rozmyslac, bo takie objawy to zadne, ale trzymajcie za mnie kciuki. Tak bardzo chcialabym malenstwo.

wiem co czujesz hehe ja tez juz nie moge wytrzymac... a ktory masz dzien cyklu ? ile do @ ci zostalo???
mnie tez od owulacji (i przytulanka) kluje mnie w jajnikach i dzis zaczely bolec cycuchy... najchetniej juz bym test zrobila ale wiem ze to zawczesnie...
 
u mnie na test jeszcze za wczesnie. 8 dni do @. Do mnie denerwuje, bo jutro sylwestra i nie wiem czy moge sobie pozwolic na szampana. Ale kupilam jakis mega ultra czuly test w aptece :-) wykrywa 6 dni wczesniej niz normalne testy, wiec teoretycznie, moglabym zrobic ten test za jakies 3 dni. To mnie i tak nie pociesza! Grrrrrrrr....
Najbardziej mnie denerwuja te sylwestra. Jak to jest z tym alkoholem? Szczerze mowiac, pewnie skonczy sie tak, ze bede odmawiac. Na wszelki wypadek.
 
reklama
u mnie na test jeszcze za wczesnie. 8 dni do @. Do mnie denerwuje, bo jutro sylwestra i nie wiem czy moge sobie pozwolic na szampana. Ale kupilam jakis mega ultra czuly test w aptece :-) wykrywa 6 dni wczesniej niz normalne testy, wiec teoretycznie, moglabym zrobic ten test za jakies 3 dni. To mnie i tak nie pociesza! Grrrrrrrr....
Najbardziej mnie denerwuja te sylwestra. Jak to jest z tym alkoholem? Szczerze mowiac, pewnie skonczy sie tak, ze bede odmawiac. Na wszelki wypadek.

no kochana mi tez 8 dni zostalo:-D chyba razem testowac bedziemy:-D
a co do alkoholu to pij normalnie , znaczy sie w normalnych ilosciach heheh, nawet jesli jestes w ciazy to nie mozna tak odrazu wszystkiego odstawiac bo to moze byc jeszcze gorsze!! moja siostra dwa lata temu wlasnie jakos w grudniu zaszla i jeszcze nic nie wiedziala, smazyla sie caly tydzien na solarium! i do tego pila w swieta wino a w sylwka sie nieladnie mowiac uchlała drinami ze hoho!! i jak sie dowiedizla w styczniu ze bedzie miala dzidzie troszke sie wystraszyla ale wszystko bylo ok i malutka dzis jest sliczniutka i zdrowiutka!! takze nie odmawiaj sobie specjalnie czegos:-D
a co do testu to ja juz mialam dzis kupic :tak:ledwo sie powstrzymalam bo wiedzialam ze jak kupie to nie wytrzymam i jeszcze dzis zrobie:-)
ale juz sie nie moge doczekac..... strasznie mnie dzis cycuchy rozbolaly, ledwo je dotknąć moge....:happy:
 
Do góry