reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam serdecznie!Ten ból w dole brzucha może oznaczać fasolkę .Też tak to czułam.Mam nadzieję,że Wasze marzenia o dzidzi się spełnią.Jakby co,czekamy na wiadomość.Pozdrawiam serdecznie.Moni
 
reklama
Jej dzieki :* MONI :) to mam nadzieje jeszcze wieksza :) ale nie wiem jak szybko sie testowac..?

Jak bede zafasolkowana to sie pochwale bo byloby to dzieki Wam :) :) wasze rady sa bardzo pomocne ;)
 
Mam nadzieję,że Twoje przypuszczenia się sprawdzą.Test możesz zrobić ok.tygodnia po terminie miesiączki.ale z krwi wyjdzie szybciej.Spokojnej nocy.Niech Ci sie dzidzia przyśni...............
 
Hej
mi tez utrzymymywal sie bol brzucha od owulacji.teraz jestem dzien dwa przed @ i przestal mnie bolec.Za ta pojawil sie bol piersi.Nie czekam na @:no:
 
Jeszcze jednym objawem,u mnie występującym ,dwa razy-jestem mama 2 aniołków,było ciągłe bieganie siusiu.Ale macie fajnie.............Cudowny czas przed Wami
 
Powinnam dzisiaj dostac @ i nic.Za to duzo spie.Z godzine w dzien i o 21 chodze juz nieprzytomna.Jem glownie warzywa.No i ochote na papierosa mam ,ale wypalam pol i jest mi niedobrze.:sorry2:
 
wg mnie powinnaś zatestować albo lepiej lecieć na betę . I jeśli wyjdzie że masz pod sercem fasolkę to migiem do lekarza (możesz zrobić: iść do szpitala powiedzieć że podejrzewasz ciąże ale zaczęlaś plamić, zrobią Ci na miejscu betę i ew. dadzą leki na podtrzymanie - jeśli by robili probemy zrób awanturę i niech Cię potraktują poważnie!)
daj znać co wyszło na badaniu:) trzymam mocno kciuki :tak:
 
No niestety....Z Duphastonem czy bez to i tak mam nieregularne miesiączki.Chyba muszę się wybrać do lekarza....
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry