reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

kilka dni temu mialam potwornye bole w dole brzucha,zadne leki rozkurczowe nie pomagaly.Bol byl taki ostry i zywy.gdy bol sie zmniejszyl pojawila sie krew w ogromnych ilosciach.Lekarz powiedzial,ze mogla byc ciaza,a to bylo poronienie.Nie sadzilam ,ze to az tak boli....
 
reklama
betiinka - tulam... przykro mi..:-( Ale nie daj się :tak: na pewno uda Ci się następnym razem... I przytulisz swoje śliczne maleństwo :tak:
 
Dziekuje.Nie daje sie.Ale uwierzylam w TO przeczucie.Czulam ze cos tam sie dzieje.Szkoda,ze sie nie zadomowila.Staramy sie dalej,nie poddamy sie.
 
betiinka nie wiem czy Cię to pocieszy, ale podobno to jest bardzo częste.. i jeśli wcześniej się nie podejrzewało ani nie testowało, to kobieta może w ogóle nie wiedzieć że fasolinka była...
Uszy do góry :) no i czekamy na pozytywne wiadomości :tak::-) (mam nadzieje że jesteś pod kontrolą i opieką lekarza??)
 
Witaj Betiinka przykro mi z powodu Twojej fasolki. Ja też 3 cykle temu tak miałam, ból taki okropny, że po ścianach chodziłam, moja ginekolog przepisała mi duphaston od 16 dc do @. ma pomóc przy zagnieżdżeniu się fasolki i zapobiec poronieniu.
Pozdrawiam
 
Witajcie, ja również w poprzednim cyklu miałam takie bóle 3 dni po owulce.Trwały one z 3-4 dni. Ale ten pierwszy był najgorszy, rano bardzo mocny.Nie wiem czy to organizm odrzucił fasolkę czy co.Na test było za wczesnie.Lepiej w 1-2 tygodniu niż np. 9. Czasem nie warto wszystkiego wiedziec.
 
Witam Wszystkie serdecznie:))
jestem tu od niedawna... w tym miesiącu mnie coś niepokoi, i chciałam sie tym z wami podzielić bo może któraś już miała taki przypadek, ponieważ mam ogromne bóle podbrzusza, okropne i wystąpiły zaraz po owulacji.. dziś jest czwartek a w poniedziałek powinnam dostać @, czyli ból trwa od ponad tygodnia, dotego mam takie mrowienie w piersiach, albo poprostu moja psychika tu coś wyolbrzymia bo chciałabym zeby to była dzidzia.... i mnie poprostu jajniki bolą..
 
POLA27 to @ spoznia Ci sie 3 dni tak? Zrób sobie test ciazowy?A jaka masz rano temperature?Liczy sie zaraz po przebudzeniu nie wolno nawet wstac z lozka i po min 5 godz snu. Sprawdz to.Jak ok 37 to jest szansa na dzidzie, ale test to podstawa.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanko czy jeśli kobieta jest w ciąży to test po 2 tygodniach powinien już coś pokazać czy nie?? Bo moja koleżanka stara się o dziecko i zrobiła test ciążowy i wyszedł negatywnie,ma podwyższoną temperaturę więc możliwe że jest w ciąży:-) Odpowiedzcie szybciutko :-) Dzięki z góry
 
Do góry