reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Tusia - jaki test robilas ze tak szybko wykryl ciąże? moze tez zakupie?
gosiaczek - daj znac jak wynik testu
Proszę i trzymam kciuki za pozytyw.
no i jeszcze zrobiłam dwa inne tez pozytywne no zobaczymy aż boje sie jutra.
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 66
Trzymam kciuki za Was Kobietki - staraczki :-) A co do testów (bo tak sobie podczytałam co piszecie) to osobiście nie polecam trstu amil a godny polecenia wg mnie jest test płytkowy quick i test paskowy z drogerii Schlecker (nie pamiętam nazwy ale był tylko jeden) :-)
 
:-)czesc wszytkim poraz pierwszy cos pisze o sobie,mam 28 lat i chcem z mezem miec dzidziusia tak ostatnio rozmawialismy ,troche zwlekalismy z dzidziusiem poniewaz praca mi sie nagrywala,no ale nic z tego nie wyszlo wiec decyzja podjelismy 2 dni temu ze bedziemy starac sie o dzidziusia,ale nie w tym problem,a wiec -4 marza mialam miec okres zawsze punktualny od lat a dzisiaj jest juz 10 marzec i nic ani sladu!pamietam jak kochalam sie z mezem tak dlugo to bylo gdzies kolo 17 - 18 lutego za dlugo byl ale niby wyszedl przed...ze wszystko poszlo ok,czy jest mozliwosc ze zostalam w ciazy?w ten czas ,za dlugo byl wemnie?czy cos wylecialo?wczesniej przed wytryskiem?boze pomuszczie mi jak wy myslicie?testu jeszcze nie robie poczekam do soboty niedzieli .dziekuje z gory odpiszczie :confused:
 
Najprostszym sposobem jest sprawdzenie testem z apteki. Skoro kochałaś się z mężem 17-18 lutego to taki test powinien to wykryć. Zrób test - będziesz wiedzieć.
 
mój problem jest podobny, powinnam mieć @ 2 marca... i dalej nic... troche pobolewają mnie jajniki... niestety testy z apteki wychodzą negatywnie, czekam do niedzieli, powtórze i jeśli nadal będzie negatywny idę do lekarza :) zrobić betkę :D pozdrawiam
 
Witam wszystkie starajace się! Jestem nowa i mam nadzieje że mnie kobietki przyjmiecie do rodzinki??? ;-) No ja wlasciwie szukalam objawow choc to moje juz 3 i tak sie na was natknelam, Dzieki sloneczka że istniejecie,bedzie mi z tym łatwiej...:-)
 
W waszym przypadku najlepiej zrobić test z krwi..testy z apteki w 100% nie dadzą wam pewności jak ten, o którym napisałam:)
 
reklama
:-)czesc wszytkim poraz pierwszy cos pisze o sobie,mam 28 lat i chcem z mezem miec dzidziusia tak ostatnio rozmawialismy ,troche zwlekalismy z dzidziusiem poniewaz praca mi sie nagrywala,no ale nic z tego nie wyszlo wiec decyzja podjelismy 2 dni temu ze bedziemy starac sie o dzidziusia,ale nie w tym problem,a wiec -4 marza mialam miec okres zawsze punktualny od lat a dzisiaj jest juz 10 marzec i nic ani sladu!pamietam jak kochalam sie z mezem tak dlugo to bylo gdzies kolo 17 - 18 lutego za dlugo byl ale niby wyszedl przed...ze wszystko poszlo ok,czy jest mozliwosc ze zostalam w ciazy?w ten czas ,za dlugo byl wemnie?czy cos wylecialo?wczesniej przed wytryskiem?boze pomuszczie mi jak wy myslicie?testu jeszcze nie robie poczekam do soboty niedzieli .dziekuje z gory odpiszczie :confused:

Oczywiście że może to być ciąża! Nie wiem na co teraz czekasz do niedzieli...idź do apteki i zrób testa. Po co to żyć w takiej niepewności, jak już CI się okres spóźnia 6 dni.

chcacazabardzo testy mogą nie wyjsć...mnie wyszedł dopiero pozytywny jak @ spóźniała się 5 dni...ale to różnie bywa.
 
Do góry