reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ból piersi to też pewnego rodzaju objaw.. mnie strasznie bolały piersi już 2 tyg. przed @.. ale nie pojawiła sie.. więc 5 dni po spodziewanej @ zrobiłam test i wyszedł pozytywnie.. no i piersi bolały mnie potem jeszcze 3 tygodnie.. chociaż z dnia na dzień coraz mniej.. :))
 
reklama
ticker.php



czesc kochani ja nie mam zadnych objawow nic mnie nie boli czaami zawroty glowy,a @nie mam juz 8 dni i negatywny testile mam czekac aby powtorzyc test?zawsze rano robic?ja zrobilam wczoraj o 18stej i negatywny pomuszczie dzieki
 
A czy gdybym zrobila test teraz lub np. w poniedzialek to powinno cos juz wyjsc???

17 marca masz dostac @ teraz to za wczesnie na test.. niepotrzebnie by sie denerwowala gdyby wyszedl negatywny a byłabys w ciazy.. ja robilam 5 dni po spodziewanej i wyszedl mega pozytywny

pallissa najlepiej rano zrobic, ale jesli juz tak długo nie masz @ to byc moze był to cykl bezowulacyjny i @ po prostu nie przychodzi.. albo bardzo pozna owulacja i jeszcze nie czas na @.. ciezko wyczuc.. idz do lekarza on zrobi usg i powie czy była owu czy nie..
 
czesc dziewczyny. jakis czas temu pisalam na forum ze tez chcialabym bardzo dzidziusia. w styczniu sie nie udalo ale w lutym juz tak:):):)przynajmniej tak wskazuja na to trzy testy ciążowe które robilam z samego rana wczoraj. na wszystkich widac wyraznie dwie kreski. jestem super bardzo szczesliwa. mam tylko pytanie, poniewaz caly czas boli mnie brzuch dokladnie tak samo jak na @ i czasami tak mnie skreca od srodka. czy to normalne??boje sie ze moze sie okazac ze testy sie pomylily i za chwile bedzie okres. okres mi sie spozniaj trzy dni i nie robilabym jeszcze testu ale jednego dnia zrobilo mi sie slabo istwierdzilam ze moze jednak, wszystkie trzy testy wyszly pozytywne. wiec chyba nie mozna mowic o pomylce ale czemu ten brzuch tak boli??prosze o porade. dziekuje:)
 
czesc dziewczyny. jakis czas temu pisalam na forum ze tez chcialabym bardzo dzidziusia. w styczniu sie nie udalo ale w lutym juz tak:):):)przynajmniej tak wskazuja na to trzy testy ciążowe które robilam z samego rana wczoraj. na wszystkich widac wyraznie dwie kreski. jestem super bardzo szczesliwa. mam tylko pytanie, poniewaz caly czas boli mnie brzuch dokladnie tak samo jak na @ i czasami tak mnie skreca od srodka. czy to normalne??boje sie ze moze sie okazac ze testy sie pomylily i za chwile bedzie okres. okres mi sie spozniaj trzy dni i nie robilabym jeszcze testu ale jednego dnia zrobilo mi sie slabo istwierdzilam ze moze jednak, wszystkie trzy testy wyszly pozytywne. wiec chyba nie mozna mowic o pomylce ale czemu ten brzuch tak boli??prosze o porade. dziekuje:)

u mnie było podobnie.. od środy pobolewal mnie brzuch w piątek był termin @ i w nocy dostałam silnych bóli wiec stwierdziłam ze sie nie udało i wzielam ibuprom, dopiero rano jak obudzilam sie i zmiarzylam temperature nie moglam uwierzyc w to co zobaczylam i tak przez kolejne dni, temperatura w pochwie wysoka co wskazuje na fasole, we wtorek zrobilam test a brzuch przstal jakos bolec w srode..
 
Dzieki Nektarynka za rade,poczekam,wiem,musze...ale wiesz jak to jest z tym czekaniem,brzuch boli,cycy duze jakos inaczej niz przed @ w srodku jakos tak czuje sie dziwnie jakas taka rozpulchniona wiec i sie nakrecam...poczekam poczekam test zrobie 22 tak bedzie pewniej no chyba ze przyjdzie ta nieszczesna @@@@@...

Natalia 23 - MEGA MEGA GRATULACJE!!!
 
reklama
Dzieki Nektarynka za rade,poczekam,wiem,musze...ale wiesz jak to jest z tym czekaniem,brzuch boli,cycy duze jakos inaczej niz przed @ w srodku jakos tak czuje sie dziwnie jakas taka rozpulchniona wiec i sie nakrecam...poczekam poczekam test zrobie 22 tak bedzie pewniej no chyba ze przyjdzie ta nieszczesna @@@@@...

Natalia 23 - MEGA MEGA GRATULACJE!!!

wiesz ja do nieczego nie namawiam, jeśli chcesz mozesz wcześniej zrobić test, ale wydaje mi sie ze najlepiej zrobić go w okolicach spodziewanej @, ja robiłam tak późno bo wcześniej nie miałam możliwości, a 2 dni przed @ zrobiłam owulacyjny i wyszedł negatywny - w ciąży czasem wychodzą pozytywne (czyli kreska testowa taka jak kontrolna lub mocniejsza) i jakoś się rozczarowałam a potem suprise.. pozytywny ciążowy - mega zaskoczenie..
powiem tak.. ja długo marzyłam o dziecku a staraliśmy się 18 cykli.. i jakoś jak już odpuściłam to się udało, zawsze znajdywałam sobie jakieś objawy typu ból piersi lub go brak, zyłki na piersiach a w sumie zawsze je miałam z racji dużego biustu.. smaki, lepsze wyczuwanie zapachów itp, zawsze kończyło się @ i wielkim rozczarowaniem, wiem co to znaczy wyczekiwać, bo sama to przeszłam.. ale w końcu w listopadzie/grudniu wrzuciłam na luz, dałam się ponieść pracy i zapomniałam..
 
Do góry