reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

dziekuje wam wszystkim za odpowiedzi prawdopodobnie kupie ten tes bo juz nie moge w tej pewnosci zyc,dzisiaj tez nic zadnych znakow okresu, nic mnie nie boli wszystko jest normalnie okresu nie ma!!!!!! 7 dzien nie mam okresu chcialam poczekac do niedzieli aby lepiej bylo widac,bo kto pisze ze zawczesnie ze wychodzi negatywny wiec sama nie wiem ile mam jeszcze czekac?dziekuje

Dzien dobry wszystkim zrobilam test wczoraj kolo 18 godziny bo nie moglam juz ie doczekac noi nic negatywny,okresu dalej nie mam nie wiem co sie dzieje,moze jeszcze poczekac mam nastepny test ale nie wiem czy poczekac jeszcze?dokad,chyba zrobilam blad powinna zrobic rano ?prawda?odpiszczie prosze,chce miec dzidziusia ale nic nie rozumiem @nie ma test negatywny, pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dzien dobry wszystkim ja nie wiem jeszcze czy jestem wciazy ,7 dni mi sie spuznia@ MAM ROBIC TEST zawroty glowy to mam,ile trzeba czekac zeby zrobic test ?
 
A mi jakos tak smutno jak czytam wasze wypowiedzi,chyba za bardzo chce... ostatnio @ mialam ok 17 lutego, ok 2 marca zaczelismy i tak co drugi 3 dzien po 5 dniach od pierwszej pruby bardzo mi piersi urosly i ogolnie dziwnie sie czuje,boli mi dół brzucha,biegam siku...itd... jak myslicie czy to nie za wczesnie na takie objawy? Mój twierdzi ze to moja poswiadomosc i ze sobie wmawiam dzidziulke... czyli @ powina byc ok 17 marca bo mam co 28 dni...
 
A mi jakos tak smutno jak czytam wasze wypowiedzi,chyba za bardzo chce... ostatnio @ mialam ok 17 lutego, ok 2 marca zaczelismy i tak co drugi 3 dzien po 5 dniach od pierwszej pruby bardzo mi piersi urosly i ogolnie dziwnie sie czuje,boli mi dół brzucha,biegam siku...itd... jak myslicie czy to nie za wczesnie na takie objawy? Mój twierdzi ze to moja poswiadomosc i ze sobie wmawiam dzidziulke... czyli @ powina byc ok 17 marca bo mam co 28 dni...

no ciut za wczesnia na takie objawy tym bardziej ze latanie siku wiąże sie z tym ze macica sie powieksz i uciska pecherz.. a teraz nawet gdybys była w ciąży to Twoja macica w ogóle jeszcze się nie powiększyła, czylii bardziej sobie wmawiasz objawy niżeli są one ciążowe.. wyluzuj i poczekaj do tego 17 marca..
 
Dzieki Nektarynka,za bardzo pragne fasolki i chyba sobie wmawiam choc prace nad nia trwaja i choc to moja 3 fasolka,bo dwie juz biegaja to cos mi intuicja podpowiada ze jestem zafasolkowana,mam wrazenie jakbym miala przekrwiona macice jakas taka rozpulchniona takie wrazenie sprawia ze chce mi sie siusiu choc w toalecie pusto i nic nie ma...ale cycy to dziwne bola inaczej i to 5 dni po zaplonieniu tak jakos nie sa drazliwe jak przed@ tylko bola tak od spodu,wczoraj moj narzeczony ogladal i stwierdzil ze mam 2 rozmiary wieksze,a dzis biegne po nowe staniki bo normalnie mi sie wylewaja przez wieszch,choc nie przytylam,moze jakies pół kilo...

A czy gdybym zrobila test teraz lub np. w poniedzialek to powinno cos juz wyjsc???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry wszystkim zrobilam test wczoraj kolo 18 godziny bo nie moglam juz ie doczekac noi nic negatywny,okresu dalej nie mam nie wiem co sie dzieje,moze jeszcze poczekac mam nastepny test ale nie wiem czy poczekac jeszcze?dokad,chyba zrobilam blad powinna zrobic rano ?prawda?odpiszczie prosze,chce miec dzidziusia ale nic nie rozumiem @nie ma test negatywny, pozdrawiam serdecznie

ja w obecnej ciąży zrobiłam 10 testów płytkowych do 4 tyg ciąży ale poziom hormonu był zbyt niski żeby wykazać mi z moczu - że jestem w ciąży. Polecam więc test z krwi - bardzo skuteczny:) zapłacisz troszkę więcej ale będziesz mieć pewność ;) trzymam kciuki !!!
 
reklama
Do góry