reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Mycha tak to ciążowy ale własnie dziwi mnie to ze wyszedł tak szybko przed @
miał ktos taka sytuację.
Myszko a jaka betka ci wyszła?
 
reklama
tusia no to GRATULUJE!!!
U każdego stężenie rośnie inaczej dlatego produceni zalecają robić w dniu spodziewanej @, ale oczywiście może się zdażyć tak że wychodzi już wcześniej! U mnie akurat wyszedł dopiero w 5 dniu po spodziewanej @.

Nie robiłam jeszcze betki, ale się nad nią zastanawiam i dlatego chciałabym wiedzieć jak później interpretować wynik. Ale już doczytałam w innym wątku że w zależności od laboratorium może to być różnie.

Ty dla pewności też możesz się wybrać na betkę.
 
tusia no to GRATULUJE!!!
U każdego stężenie rośnie inaczej dlatego produceni zalecają robić w dniu spodziewanej @, ale oczywiście może się zdażyć tak że wychodzi już wcześniej! U mnie akurat wyszedł dopiero w 5 dniu po spodziewanej @.
A ja czytalam, ze producenci kaza robic teste najwczesniej w dniu spodziewanej @, aby "wyeliminowac" przypadki ciaz biochemicznych, ktore to kobiety traca najczescie wlasnie w terminie @...
 
A ja czytalam, ze producenci kaza robic teste najwczesniej w dniu spodziewanej @, aby "wyeliminowac" przypadki ciaz biochemicznych, ktore to kobiety traca najczescie wlasnie w terminie @...

Dokładnie...na każdym teście jest napisane żeby robić dopiero jak @ nas ma witać.

tusia26 myśl optymistycznie! I idź zrobić badanie krwi.
 
Witam:D Czy ktoś mi może pomóc? A mianowicie okres powinnam dostać 8 lutego a pojawił się 18 lutego i był tylko 3 dniowy i mniej obfity niż zwykle ( wcześniej mój okres trwał 7-8 dni). Robiłam test ciążowy przed miesiączką i wyszła jedna kreska (druga prawie niewidoczna). Przed tym spóźnionym okresem miałam straszne upławy zawsze białe ze dwa razy tylko lekko brązowawe. Pozatym bardzo dziwnie się czuję, piersi mam powiększone, przytyłam choć teraz już mi waga spada i do tego jeszcze bóle głowy. Dodam jeszcze że z mężem staramy się o dzidziusia od 1,5 i obawiam się, że może troche uroiłam sobie tą ciąże. Proszę o pomoc :crazy:
 
Witam:D Czy ktoś mi może pomóc? A mianowicie okres powinnam dostać 8 lutego a pojawił się 18 lutego i był tylko 3 dniowy i mniej obfity niż zwykle ( wcześniej mój okres trwał 7-8 dni). Robiłam test ciążowy przed miesiączką i wyszła jedna kreska (druga prawie niewidoczna). Przed tym spóźnionym okresem miałam straszne upławy zawsze białe ze dwa razy tylko lekko brązowawe. Pozatym bardzo dziwnie się czuję, piersi mam powiększone, przytyłam choć teraz już mi waga spada i do tego jeszcze bóle głowy. Dodam jeszcze że z mężem staramy się o dzidziusia od 1,5 i obawiam się, że może troche uroiłam sobie tą ciąże. Proszę o pomoc :crazy:
Jezeli na tamtym tescie byla druga krecha, to pewnie fasolka jest. Zrob drugiego testa!!! Powodzenia!!!:tak:
 
Witam:D Czy ktoś mi może pomóc? A mianowicie okres powinnam dostać 8 lutego a pojawił się 18 lutego i był tylko 3 dniowy i mniej obfity niż zwykle ( wcześniej mój okres trwał 7-8 dni). Robiłam test ciążowy przed miesiączką i wyszła jedna kreska (druga prawie niewidoczna). Przed tym spóźnionym okresem miałam straszne upławy zawsze białe ze dwa razy tylko lekko brązowawe. Pozatym bardzo dziwnie się czuję, piersi mam powiększone, przytyłam choć teraz już mi waga spada i do tego jeszcze bóle głowy. Dodam jeszcze że z mężem staramy się o dzidziusia od 1,5 i obawiam się, że może troche uroiłam sobie tą ciąże. Proszę o pomoc :crazy:
Zrób teraz kolejny test i może pojawi się druga krecha! Tego Ci życzę...Czasami tak jest że podczas ciąży dalej występuje @.
A jak nie to idź do ginka, niech sprawdzi te upławy.
 
reklama
Do góry