reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Takie skurcze to.................. prawdopodobnie rozciągającą się macica, miałam podobnie tyle że u mnie ciągnęło z prawej strony brzucha. trzymam kciuki. Wiem jak ciężko zajść. U mnie badania wyszły pozytywne ale dziecka nie widać:-(
 
reklama
Robale..ty to masz już podstawę do radości jak wyniki pozytywne to już wiesz na czym stoisz ja tam wolę chyba poczekac do dnia okresu i zobaczymy nie chcę narazie się łudzić...chociaz te wargi bardzo mnie zastanawiają mój mąz to zauwazył pierwszy czyli coś się zmieniło:)Zobaczymy lepiej poczekac niż się rozczarowac:)
 
dziekuje wam za dobre slowa i kciuki:)mam nadzieje ze bylo jeszcze za wczesnie i w przyszlym tygodniu beda juz dwie kreseczki
zycze wam jak najszybciej fasolek:)
 
kalias1 masz racje czasem lepiej zaczekac niz zrobic test wczesniej i sie rozczarowac...ja niestety nie mam takiej cierpliwosci i wytrwalosci i zrobilam juz pare tetow mimo tego ze to dopiero 32 dzien cyklu;)oczywiscie wszystkie wyszly z jedna kreska i teraz niepotrzebnie sie doluje..
 
Robele to rzeczywiście zastanawiające co piszesz, ale nie martw sie tylko bądź dobrej mysli:)Trzymam kciuki...a lady21 poczekaj a zobaczysz ze twoja cierpliowść zostanie wynagrodzona:)
 
We wtorek mamy drugą rocznice ślubu...byłby to najlepszy prezent dla mojego męża , ale musze poczekac jemu już nawet nic nie mówię bo wscieka się że co miesiąc to samo łudzimy sie i nic ...zobaczymy:)Tylko ze problem z pracą bo do 15 września ma umowę i mam ogromną nadzieje ze facet mi przedłuzy dzisiaj chyba z nim pogadam i wybadam sprawe co i jak??
 
Zgadam się lady cierpliwość Twoja zostanie wynagrodzona. A ja mam usg dopiero w listopadzie !!!. Jestem za granicą i lekarz powiedział ze nie muszę przyjeżdżać co miesiąc. Jeśli do tego czasu nic nie będzie widać to poroniłam. Ale ja czuję że tam jest dziecko, tyle że może się słabo rozwija
 
reklama
We wtorek mamy drugą rocznice ślubu...byłby to najlepszy prezent dla mojego męża , ale musze poczekac jemu już nawet nic nie mówię bo wscieka się że co miesiąc to samo łudzimy sie i nic ...zobaczymy:)Tylko ze problem z pracą bo do 15 września ma umowę i mam ogromną nadzieje ze facet mi przedłuzy dzisiaj chyba z nim pogadam i wybadam sprawe co i jak??
Ale prezent byś mężowi i sobie dała. Kochana trzymam kciuki mocno za Was :tak: i za lady
 
Do góry