reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy bedzie Listopad 2006?

reklama
Pamietacie? ;-)
Juz niedlugo pojawia sie Listopadowki 2007! A nasze dzieci tak naprawde to maja juz roczek ;-)Ale to zlecialo.....hmmmm..:tak:
 
nio, myśmy świętowali roczek w walentynki :), no i bb też od roku, ale na początku tylko śledziłam wypowiedzi z ukrycia
 
czesc :0 ja tak tylko, ze listopad 2007 sie pojawil :) Nie jest jeszcze na tym glownym, gdzie sa poszczegolne miesiace, ale w temacie przyszle mamy :)

[url=https://www.babyboom.pl/forum/przyszle-mamy-f64/listopad-2007-a-8693/]Prosze, oto on[/URL]

a ja pisze tylko, nie wiem czy w dobrym temacie... Pamietacie moze Mihir? Ona dawno temu z wami gadala... jest moja kuzynka i sama mialam nadzieje ze bedzie jeszcze zagladac na to forum.. W kazdym razie mieszka na Wegrzech, z jej mezem super..ma blizniaki, chlopca i dziewczynke :) Dosc podobne do siebie nawet ;) Od tego lutego zaczela kontynuacje soich studiow na jakims wegierskim uniwersytecie :) Postaram sie ja sciagnac do was jeszcze...
 
No pamiętamy Mihir....kurcze fajnie jakby wróciła- blizniakw to u nas na listopadówkach brak:baffled: ...tylko ciekawe czy znajdzie czas na forum- no bo 2 bobasy+studia- ale co tam dla mamy listopadowej- pozdrów ja Harsharani:-)
 
nie wyobrażam sobie mieć dwoje takich brzdąców jak Lilek...:szok:podziwiam tą kobietę...pozdrowienia dla Mihir...
 
Jak ja przywędrowałam na forum to Mihir już nie było, ale czytałam troche nasze forum i wiem że była od początku i udzielała sie często i miłoby było gdyby wróciła:tak: Przesyłam pozdrowionka!!
 
reklama
Dziewczyny Mihir założyła ten wątek a ja byłam trzecia na naszym wątku i pamietam ze na poczatku to duzo Monika ze stanow i Mihir udzielaly sie ja zreszta tez
wracam do was bo juz uregolowalam swoje zycie i tesknie za wami:tak:
 
Do góry