reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Katowice zapraszają przyszłe mamusie

dzieńdoberek
ja dzisiaj ostatni dzień jestem w pracy przed urlopem
Dostałam zgodę od gina, Alicja ma się dużo lepiej, więc dzisiaj się pakujemy i w drogę:-)
Nuuśka trzymam za Was kciuki.
Dolores jak się czujesz?

Dziewczyny biorę lapka ze sobą, ale nie wiem jak będzie z netem, więc do usłyszenia.
 
reklama
Nuśka jakby się tak dało wyłączyć myślenie to od razu zaszłabyś. Zazwyczaj jest tak, że jak się czegoś chce to ni ma. Trzymamy z Zuzolą kciuki.
Ja tak myślę zacząć starania od 2014r :D
Mam nadzieję, że dziś ci już nie jest niedobrze.

Annaoj a jak ty się czujesz? Miłego wyjazdu, odpocznij.

Czuję się po chińsku - jakoTako :-D ale to nie z powodu półpaśca choć ten nie oduszcza, ale chyba leci ciśnienie, kręci mi się w głowie, łeb mi pęka więc dla własnego i dziecia bezpieczeństwa nie ruszam się z domu.
Młoda przy okazji ma jakiś skok chyba, a ja zaraz zwariuję. Denerwuje się i jest trochę agresywna. Można ją zająć czymś na dosłownie 5 minut i jest ryk.
Nie wytrzymałam i dałam ją na bujaczek i bujam, choć już jęczy. Pomocy :no::baffled::nerd:
 
Doloress tu nie chodzi i żaden ryk ani agresje, to po prostu mala kobieta, a je ciężko zadowolić :-)Poza tym wyobraz sobie jakie to musi być fajne zajecie patrzeć jak mama zaczyna się krzatac i biegac kolo "mnie kiedy zaczynam plakac".Można wiec wyjść z zalozenia, ze plakac można caly czas i wtedy mamusia caly czas będzie kolo mnie :-pPamietam,ze Olka kiedy była mala miała inna taktykę. Przyzwyczailam ja do tego, ze tylko ja ja przeważnie nosiłam na rekach, no i niestety jak ktoś inny probowal, od razu był ryk. A wygladalo to prześmiesznie, wyobrazcie sobie, przyjezdza babcia, chce wziasc wnusie na rece a tu taki placz.No wiec trzeba dziecko uspokoić, wiec do pokoju wchodzi "ojciec biologiczny"(przepraszam ale inaczej nie umiem się o tym człowieku wyrazac), chce pomoc, ale jeszcze większy placz.Wchodze ja mowie - daj mi ja Babciu, i nagle cisza :-DJako male baby była bardzo cwana i przebiegla, wiedziała doskonale, jak zrobić, zebym jej nie odstepowala na krok, zresztą teraz mogę smialo powiedzieć, ze niewiele się zmienilo :wściekła/y:

Co do staran to dziekuje za kciuki, w poniedziałek planowo powinien przyjść @.Zobaczymy :-(
 
poprosiłam już o zlikwidowanie mojego konta
nie zostawiam Was
zostawiłam maila ;)
a poza tym liczę na wiosenno-letni spacerek ;)
 
Babeczki a wiecie ze ja zapomniałam o tym forum ostatnimi czasy :O
Ale już Was będe czytać i udzielać jak tylko mi przejdzie bo tak się cieszyłam że dziś wszystkie laski poszły do przedszkola to Amelka przyszła spać z nami w nocy i tak mi skopała kręgosłup że ani siedzieć ani się ruszać nie mogę taki bólllll :angry:
 
Dolores to jak się cieplej zrobi trzymam Cie za słowo.
Anuula jak miło, jak tam Towje dziewczyny?
Ja sie strasznie nudzę. Jednak na taki wyjazd to albo trzeba szusować albo wcale nie jechać. Juz nie wiem co robić z Młodą, jutro jedziemy na stok.
 
reklama
Annaoj dziewczynki ok ferie miały przed feriami więc w końcu poszły do przedszkola ;) a ja mam czas dla siebie :-) a u Was jak tam Ty w ciąży ??
 
Do góry