reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katowice zapraszają przyszłe mamusie

Mamuśki mam pytanie o podgrzewanie butelek i słoiczków, bo zastanawiam się nad kupnem podgrzewacza do butelek i słoiczków i nie wiem czy warto
 
reklama
a mnie dziś od 17 boli żołądek i już nie mogę :(
może macie jakieś sprawdzone sposoby na ból żołądka
potem aż się boję cokolwiek zjeść ;/
 
pogoda beznadziejna, nic mi sie nie chcę, dobrze, ze dzisiaj się juz pakuję i jutro znikam. Mama mówi, ze nad morzezm słoneczko i podobno najblizsze dwa tygodnie zapowiadają rewelacyjna pogodę.
Nie udało mi się jednak B przekonać, więc będzie z nami tydzień, a potem zostajemy sami. trudno
Doti ja bym kupiła.
 
A no i widze, że cena niska, a naprawdę mogę polecić bo wypróbowałam. I nawet w podróży się przydał (ma końcówkę, taką do zapalniczi samochodowej się podłącza) jak trzeba było mleczko podgrzać albo słoiczek (24 godziny w samochodzie z Anglii do Polski i z powrotem)
 
A ja w ogóle to z czym innym:) do Was dziewczynki.
W związku z tym, że ZNOWU kryzys jedzeniowy (ja to chyba kiepska kucharka jestem) chciałam zakupić Małej jakieś fajne sztućce, miseczkę i talerzyk oraz kubeczek ale nie wiem gdzie. Tzn wiem, że w Realu albo innej sieciówce tego typu, ale może Wy znacie jakieś fajne miejsce w Katowicach, jakąś hurtownię czy cuś:)?
 
reklama
Do góry