reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków:)

Dziewczyny które karmią piersią - czy jak karmicie piersią to w drugiej czujecie ból? Od jakiegoś tygodnia jak karmie z jednej to w drugiej na początku czuje ostry ból jakby takie ciągnęcie.
 
reklama
Czekolada to normalne uczucie bo jak dziecko ssie to napływa pokarm i w drugiej piersi tez i dlatego to uczucie ciagniecia.
Ja tez tak mam i nawet takie ciągniecie pojawia sie jak nie karmie w obu piersiach
 
czekolada ja czuję w drugiej piersi mrowienie (nie ból), jako sygnał napływu pokarmu, ale to pewnie sprawa indywidualna.
U mnie za to nadwrażliwe brodawki, przestałam karmić przez nakładki i pierwsze wrażenie, jak dziecko zaczyna ssać, to ból, ale szybko mija i potem jest ok.
 
To ja też właśnie bardziej na brodawki narzekam. Sam moment przystawienia jest ciężki. Aż się boję co to będzie jak się pojawią ząbki
 
Dzieki dziewczyny ;)

Co do brodawek to mi bardzo pomogl bepanthen. Teraz przy przystawianiu nie czuje w ogole bolu. Ale jeszcze 2 tygodnie temu to na sama mysl mnie bolaly. Z czasem i wasze brodawki sie przyzwyczaja.
 
Nef – mam to samo, pierwsze kilka łyków to taki silny ból, że aż oddech wstrzymywałam, najgorzej było przy nawale, teraz z tygodnia na tydzień jest lepiej, albo ja się przyzwyczaiłam:-D
 
ja poranionych brodawek nie miałam ale nadal te pierwsze kilka chwil podczas przystawiania sprawiają ból, u nas dzisiaj wizyta położnej i lekarza
 
Dziewczyny które odciągają mleko.
Jak tak wasze mleczko postoi i się rozwarstwi to jak się maja warstwy do siebie ?? bo u mnie taka cieniótka warstwa tłuszczyku i "białka" a duzo wody...to tak ma byc ?
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
mam pytanko moja Alutka jest już całkowicie na butli, bez mojego... i robi kupy raz dziennie a nieraz raz na dwa dni... czy mam się martwić? i jeszcze moja je co 2,5-3h z butli i tak różnie od 70ml do 90ml czy to nie za mało na prawie 4tyg dzieciątko? jejku 3 dziecko a ja taka zielona
:-)

Feli jak ja odciągałam też mi się tak robiło :tak:
 
Do góry