reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie naszych maluszków:)

Ja byłam jakieś pare m-cy temu z córką u dr od zaburzeń gospodarki fosforowo- wapniowej i ona mi mówiła, że wit. d w naszym klimacie dzieciom do lat 3 powinno się podawać cały rok, od 3 do starosci od października do kwietnia.
 
reklama
uzupełnię wypowiedź :-) bo zażywam DHA wraz z innymi witaminami...
małemy podaję vit D, za dużo mm podaje by faszerować go jeszcze K...
 
u mnie jesli Olek wypije wieczorem 90 ml mm to na drugi dzien nie podaje wit K, jesli tylko 30 to dostaje, poki co dostaje tylko co drugi dzien
 
Phel mi położna powiedziała, że jak dziecko jest na mm to podawać wit D ale nie dawać K bo jest w mieszankach... także D powinnaś dawać:tak:
 
czekolada ja się nadal suplementuję witaminkami:tak:
laktacja to wzmożone zapotrzebowanie na różne składniki odżywcze, a przez te wszystkie kolki, wzdęcia i obawy o brzuszek maluszka - czesto dieta jest bardzo uboga
 
reklama
ja brałam w ciąży Femibion Natal 2 (z DHA), jest droższy, teraz go skończyłam i zamierzam się przerzucić na Femibion Classic, bo o połowę tańszy. A do tego czasami łykam łyżeczkę gosiowego tranu i piję calcium, żeby chronić zęby.
 
Do góry