reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

reklama
Moja dziś obiadku nie chciała. A ze śniadaniem to się namęczyłam- zjadła, ale z przerwami i wszystko było umazane kleikiem i jabłuszkiem:eek: Za to wafel ryżowy z kukurydzą jej zasmakował, pewnie dlatego, że mama go jadła :-p
 
Rozmawiałam dziś ze znajomą (ona ma malucha z końca kwietnia) jak usłyszałam co daje mu do jedzenia to doszłam do wniosku że albo ja zwariowałam i traktuje mojego jak lalkę z porcelany albo ona ostro przegina. Chodź pewnie prawda leży gdzieś pośrodku :-)
Jej mała ja żółty ser, kiełbasę swojską bez skórki, parówki, ogórkową:szok::szok::szok: i to pewnie nie wszystko :-) ale to jej drugie dziecko więc pewnie po części dlatego :-)
 
Ja mam sąsiadkę która podobnie karmiła swoje 3 dziecko w tym wieku :) Była zdania że pierwsze dziecko wychowała na niejadka bo dawała tylko słoiczki i to zazwyczaj te ktore to dziecko lubialo a jak czegoś jeść nie chciało to nie dawała i tym sposobem teraz ma problem własnie z tym dzieckiem bo ma ok 5 czy 6 lat i prawie nic nie je bo nie lubi... A ten najmłodszy (już prawie rok ma) wcina w zasadzie wszystko :)
Ja nie mówię żeby przesadzać w 1 czy 2 strone ale ja bym ograniczyła bardzo tłuste i bardzo przyprawione potrawy chociażby ze względu na brzuszek :)
 
moja kuzynka swoja 11 miesieczna corke w swieta karmila bigosem!-szok:szok:, moja siostra jej sie pytala(byla wtedy ich odziwdzic) czy to jej nie zaszkodzi, a ona na to ze juz nie raz jej dawala i nic jej nie jest:szok: ale co sie dziwic jak dziecko w wieku 4miesiecy do polizania dostala udko korczaka:-D
 
reklama
Ja dzis dalam oblizac lyzeczke z jogurtem naturalnym, zobaczymy czy bedzie jakas reakcja, ostatnio po jogurcie nestle tak strasznie wymiotowala, ale podjerzewam ze to przez jego sklad a nie przez mleko samo w sobie. zobaczymy, mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo bo w kolejce czeka zupka pomidorowa Hippa a tam jest mleko w skladzie :-D
 
Do góry