reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

Ja dzis dalam oblizac lyzeczke z jogurtem naturalnym, zobaczymy czy bedzie jakas reakcja, ostatnio po jogurcie nestle tak strasznie wymiotowala, ale podjerzewam ze to przez jego sklad a nie przez mleko samo w sobie. zobaczymy, mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo bo w kolejce czeka zupka pomidorowa Hippa a tam jest mleko w skladzie :-D

u Mai po pomidorach pojawiła się delikatna wysypka
 
reklama
Moja od dawna je zupy w których są pomidory i nic się nie dzieje. Po za tym ja bardzo rzadko patrzę na skład słoiczkó∑, ale to pewnie dlatego ze to nie pierwsze moje dziecko :)))
 
agast u mnie to pierwsze dziecko a też nie patrze na skład słoiczków...a co do pomidorów to mały je od dawna, a wczoraj wcinał indyka w pomidorkach i bardzo mu smakowało.
 
zuzka tez juz pomidory wcina i nic jej nie jest-a najbardziej smakuje jej spagetti-sprobowla w zeszlym tyg i az piszczala z zachwytu hehe.. Wogle moja mala juz papek nie trawi pluje nimi na odleglosc, teraz tylko poduszone-musi miec co porzuc jak to moj mowi :p a co do skladu sloiczkow to ja staram sie patrzec a moj bierze z polki co popadnie(oczywiscie w granicach wieku)...
 
Ostatnia edycja:
ja bałamsię daćsłoiczek z pomidorami alewkońcu Łukaszspróbował i nic mu nie było:)) w wielu słoiczkach w składzie jest pomidor lub przecier więc szkoda było nie spróbować i ograniczać ilość smaków.



z owoców dawałam też pomarańczę i mandarynkę żeby sobie "pociućklał" i noic mu nie było
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry