reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek bardzo mało je

reklama
Tzn od wagi spadkowej jeszcze nic nie przybrała? Każde dziecko potrzebuje innej ilości pokarmu tak naprawdę. Mój syn po porodzie potrzebował w pierwszych dobach już po 30ml mleka (odciągane+ MM) a itak cały czas spadał na wadze więc musiałam go częściej karmić żeby zaczął przybierać bo nie chcieli nas wypuścić ze szpitala. 😉
10 gram przybrała od spadkowej masy ciała jeszcze w szpitalu. Teraz w domu nie wiem, ma w poniedziałek przyjść nam waga
 
2850 po porodzie, po 2 dniach 2650, następnego dnia 2660
Moja córka z urodzeniowych 3600 w ciągu dwóch dni zjechała do ok 3260. Karmiłam piersią i mm (miałam rozpisane od położnej laktacyjnej ile codziennie dodawać mm po kp). No i na 3 dobę zaczęła przybierać, wypisali nas ze szpitala. Na początku byl straszny problem z jedzeniem. W sumie dopiero od niedawna zaczelo interesować ją jedzenie, a ma juz prawie rok. Mój pediatra do dziś twierdzi, że córka za wolno przybiera w stosunku do wzrostu waga cały czas 50centyl a wzrost powyżej 99centyla.
 
Do góry