reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

Mój już je deserki od 9 miesiąca z twarożkiem, jogurtem i egzotyczne :-) wszystkie bardzo mu smakują i też żadnej rekcji na zauważyłam :-) Chyba okres największego cackania się minął :-D Zastanawiam się co mogłabym mu dać do rączki poza chlebem, co dajecie??
 
reklama
Zastanawiam się co mogłabym mu dać do rączki poza chlebem, co dajecie??
ja mam dla małej chrupki kukurydziane (te długie paluchy i te małe jak flipsy) tylko musza byc miękkie żeby w buzi się rozpływały, bo jak są twardsze takie bardziej chrupiace to nie chce, poza tym wafelki ryżowe z Hippa, ciasteczka z Hippa, i ciasteczka z Hero no i po troszku ciamka:-)
 
Mój już je deserki od 9 miesiąca z twarożkiem, jogurtem i egzotyczne :-) wszystkie bardzo mu smakują i też żadnej rekcji na zauważyłam :-) Chyba okres największego cackania się minął :-D Zastanawiam się co mogłabym mu dać do rączki poza chlebem, co dajecie??

ja chrupki te pałki kukurudziane;)
Ja dzisiaj dałąm rosołek z ryzem ale sie dławiłą;(
 
Mój żadnych chrupek nie chce jeść. Zastanawiałam się nad ciastkami, ale on jest jeszcze szczerbaty i nie wiem czy da sobie radę.
 
Ja wczoraj dałam te długie chrupki kukurydziane. Chyba wejdą do stałego menu :tak: A ostatnio mała podjadała ode mnie wafla ryżowego:-)
 
reklama
Do góry