reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

Hih moja też tak czasem reaguje :-D najpierw przy 1 łyżeczce krzywa mina, a potem pretensja, że tak mało :-D ale póki co więcej na raz jej dawać nie będę :tak:

Ja zawsze na pierwszy raz daje pół słoiczka nowości, wydaje mi się że po 2-3 łyżeczkach gdyby wystąpiła jakaś reakcja alergiczna to mogłabym jej nawet nie zobaczyć. Możliwe, że tylko mi się tak wydaje :-)
 
reklama
Klementinka, próbowałam ale po pierwszy łyku jak wyczuje że to nie 'czyste mleko' to jest plucie i koniec jedzenia, nawet herbatke wypluwa wiec dopajam ją czystą wodą. Przecież ona nie może jechać na samym mleku! ja tez byłam niejadkiem ale ona to już przesadza :(
 
Mój Kamil dziś walną takiego kloca że szok :-) tzn był tak zbity, rano były trzy "królicze" bobki a teraz taka zbita kupka jak u pieska :-) to pewnie po tym kurczaku. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale mały się nie męczył ani nic w tym stylu więc pewnie wszystko ok :-)
 
Klementinka, próbowałam ale po pierwszy łyku jak wyczuje że to nie 'czyste mleko' to jest plucie i koniec jedzenia, nawet herbatke wypluwa wiec dopajam ją czystą wodą. Przecież ona nie może jechać na samym mleku! ja tez byłam niejadkiem ale ona to już przesadza :(
poczekaj troche i sprobuj ponownie dziecko potrzebuje czasami czasu zeby zaakceptowac nowoscim nie wszystkie sie do tego rwa

Anecznik u nas tez takie "psie" kupki juz sa, wczesniej to cieklo po plecach i nogach :p
 
dziewczyny kochane Wy, a powiedzcie mi jak po kilku podejściach jabłuszka ze słodką marchewką pjawiła się wysypka w formie kropeczek na buźce i brzuszku to odstawić ten słoiczek całkiem, tak? a czy mogę pdać Fipowi cś innego czy poczekać aż ta wysypka zniknie?
 
dziewczyny kochane Wy, a powiedzcie mi jak po kilku podejściach jabłuszka ze słodką marchewką pjawiła się wysypka w formie kropeczek na buźce i brzuszku to odstawić ten słoiczek całkiem, tak? a czy mogę pdać Fipowi cś innego czy poczekać aż ta wysypka zniknie?

Lepiej poczekaj aż zniknie, wydaje mi się że trzeba będzie sprawdzić po czym ta wysypka po marchewce czy jabłuszku :-)
 
dziewczynki
czy ktoraś z Was gotuje swoim pociechom zupki??? jesli tak to w czym przechowujecie jedzonko?
czy słoiczki gerbera albo bobovity nadaja sie do powtornego uzytku???, nie mozna ich dobrze zamknac, zakretki sa pokryte od srodka takim silikonem, czy one sa jednorazowe???? powiedzcie blondynce bo sobie z zupa dla dziecka nie radzi........... ;D
 
reklama
Do góry