reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

Wszystko chyba jest sprawą indywidualną dziecka Nina je ciągle coś innego, żadnych reakcji alergicznych nie widać. Nie wszystko co prawa je z takim samym zapałem, ale chetnie próbuje nowych smaków :tak:
Gluten też już mamy wprowadzony, więc teraz nic tylko czekać, aż mała zacznie jeść normalne posiłki razem z rodzicami :-D
 
reklama
Łukaszkowi nie spodobały się brokuły ani wczoraj ani dzisiaj, słiczek poszedł do kosza, bo mi tez podeszły, nie będę go zmuszać. Za to marchewka, marchewka z jabłuszkiem, jabłuszko i zupka jarzynowa smakują. Po kąpieli kaszka na gęsto.
 
Łukaszkowi nie spodobały się brokuły ani wczoraj ani dzisiaj, słiczek poszedł do kosza, bo mi tez podeszły, nie będę go zmuszać. Za to marchewka, marchewka z jabłuszkiem, jabłuszko i zupka jarzynowa smakują. Po kąpieli kaszka na gęsto.
Kochana moja Gaja samych jabłek nie tknie;)A jak robisz kaszkę na gęsto??
 
Kochana moja Gaja samych jabłek nie tknie;)A jak robisz kaszkę na gęsto??

kupiłam kaszkę bobovity bananową na mm, bo nie chce mi się odciągać swojego i poprostu dodaję tyle kaszki do wody, zeby była gęsta ponieważ mój synek nie chce pić z butli, bawi się smoczkiem i koniec. Podaję więc łyżeczką i przez to musiałam przesunąć kąpiel o 15 minutek wcześniej bo po kaszce cyc i strasznie długo to wszystko trwało.
 
Iga dzisiaj jadła pierwszy raz kaszkę bobovita z malinami, bezmleczna i narazie bezglutenowa, nawet posmakowało. I uwielbia warzywa, co mnie bardzo cieszy bo musi uzupełnić niedobory żelaza
 
ja mam malinową z dziką różą i Kacperkowi smakuje, podaje mu też jabłkową z melisą
ja tez je podaje ale malinowa wywolala wzdecia wiec na razie poczeka
poza tym Jas lubi tylko soczki
a ile wasze maluchy zjadaja kaszki na raz?
moja teraz zjadla cala porcje szok
zjadla kaszke z 200ml? na gesto?
Jas je ze 100 ml gestej z owocem (pol sloiczka)
 
reklama
czy Ktoras z Was podawała juz herbatke malinowa z róza przed ukonczeniem 5 msc życia? moja konczy za tydzien i zastanawiam sie czy podac juz jej czy nie?
Ja dałam.Mam ją z Hippa i niestety nie jest tolerowana u Alanka i tak samo jak po kaszce malinowej tak i po herbatce ma krostki na buzi.:-(

Za to właśnie po jabłku z melisą jest OK;-)
 
Do góry