reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie maluszkow

dziewczynki
czy ktoraś z Was gotuje swoim pociechom zupki??? jesli tak to w czym przechowujecie jedzonko?
czy słoiczki gerbera albo bobovity nadaja sie do powtornego uzytku???, nie mozna ich dobrze zamknac, zakretki sa pokryte od srodka takim silikonem, czy one sa jednorazowe???? powiedzcie blondynce bo sobie z zupa dla dziecka nie radzi........... ;D

Dla mnie to bez sensu wekować w takie małe słoiczki!!Nie wiem ale ja bym wekowała w większe takie od koncentratu conajmniej;)
 
reklama
mi się te słoiczki z hippa nie chciały zamknąć, niestety, ja robie tak, że gotuję, warzywka, miksuję każdy rodzaj osobno i zamrażam (ziemniaki w foremkach do muffinek, inne warzywka w foremkach do lodu, potem przekładam do woreczków i moge dowolnie komponować zupki, znaczy na razie tylko z ziemniakiem, marchewa i pietruchą tak zrobiłam, potem dowolne skłądniki rozmrażam, wkładam do rondelka, dodaje ociupike wody itd.... obiadek gotowy :)

do ziemniaka po zmiksowaniu dodaje oliwe z oliwek i od teraz kasze manną, odrobinkę
 
mi się te słoiczki z hippa nie chciały zamknąć, niestety, ja robie tak, że gotuję, warzywka, miksuję każdy rodzaj osobno i zamrażam (ziemniaki w foremkach do muffinek, inne warzywka w foremkach do lodu, potem przekładam do woreczków i moge dowolnie komponować zupki, znaczy na razie tylko z ziemniakiem, marchewa i pietruchą tak zrobiłam, potem dowolne skłądniki rozmrażam, wkładam do rondelka, dodaje ociupike wody itd.... obiadek gotowy :)

do ziemniaka po zmiksowaniu dodaje oliwe z oliwek i od teraz kasze manną, odrobinkę
Ja się boję dać kaszy;)Ale słyszałam że miedzy 5 a 6 m-em powinno się podać;)
 
dziewczyny kochane Wy, a powiedzcie mi jak po kilku podejściach jabłuszka ze słodką marchewką pjawiła się wysypka w formie kropeczek na buźce i brzuszku to odstawić ten słoiczek całkiem, tak? a czy mogę pdać Fipowi cś innego czy poczekać aż ta wysypka zniknie?
równiez bym poczekała żeby dokładnie sprawdzić po czy ta wysypka wystąpiła i żeby było wiadomo czy po czymś nowym też jej nie będzie
 
Wiecie co wam powiem. Moja krolewna nie chciala za bardzo jest ani zupek, ani owockow i tak sie zastanawiałam czy to kwestia smaku czy łyżeczki i dalam jej zupke z butl (rozcienczylam troche wodą) i wcinała jak mleko :) Znaczy sie leniuszek mały z Jagody :) Tylko ze do pełnoletności z butli ciągnęła nie będzie..
 
Wiecie co wam powiem. Moja krolewna nie chciala za bardzo jest ani zupek, ani owockow i tak sie zastanawiałam czy to kwestia smaku czy łyżeczki i dalam jej zupke z butl (rozcienczylam troche wodą) i wcinała jak mleko :) Znaczy sie leniuszek mały z Jagody :) Tylko ze do pełnoletności z butli ciągnęła nie będzie..

Myślę ze to kwestia łyzeczki teraz w biedronce są takie disneya i powiem Ci że Gaja z nich wcina;)
 
też myślę ze kwestia łyżeczki może być mój Michał nie chciał jeść ze zwykłej bo jak przygryzał a robi to dość mocno to w krzyk jak zmieniłam na plastikową taką bardzo płaską to wcina aż mu się uszy trzęsą a co do słoiczków ja robię te większe po 190g ale mam ich niewiele reszta w większych no i nie powinny się uginać jak są dobrze zamknięte
 
reklama
Do góry