reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

reklama
mój Michałek stracił całkowicie apetyt odkąd zaczęłam mu podawać jedzenie słoiczkowe:szok: ciągnie tylko z lewej piersi a na prawą strasznie się pręrzy i protestuje uparcie:baffled:

kaszki ryzowe ble, mleczne też ble, marchewka ble, jabłko i banan troche pociamka i się pokrzywi ale zje może łyżeczke, dwie i koniec. Stwierdziłam że szkoda kasy wydawać na słoiczki bo wszystko się marnuje:wściekła/y:

spróbuje jeszcze sama ugotować ziemniaka i marchewkę z masełkiem, może tego się chwyci:sorry2: nawet mojego odciągniętego mleczka nie chce, ani przez smoka ani łyżeczką...a obiecałam mamie że przed powrotem do pracy naucze go jeść hmm
taki był grzeczny Michałek a teraz awanturnik na całego:no:
pozdrawiam was:-)
 
Dzisiaj z pośpiechu nie rozcieńczyłam małemu soczku i podałam 100% sok, i przyzwyczajanie do wody trza pewnie zacząć od początku :-( :-(

Młody dziś postanowił przećwiczyć plucie jedzeniem a im dalej mu się udawało tym większą radość miał :-) Jak tak dalej jeść będzie w ten sposób to nie jemu śliniaczek ale mi jakiś fartuch do karmienia będzie potrzebny :-D
 
mój Michałek stracił całkowicie apetyt odkąd zaczęłam mu podawać jedzenie słoiczkowe:szok: ciągnie tylko z lewej piersi a na prawą strasznie się pręrzy i protestuje uparcie:baffled:

kaszki ryzowe ble, mleczne też ble, marchewka ble, jabłko i banan troche pociamka i się pokrzywi ale zje może łyżeczke, dwie i koniec. Stwierdziłam że szkoda kasy wydawać na słoiczki bo wszystko się marnuje:wściekła/y:

spróbuje jeszcze sama ugotować ziemniaka i marchewkę z masełkiem, może tego się chwyci:sorry2: nawet mojego odciągniętego mleczka nie chce, ani przez smoka ani łyżeczką...a obiecałam mamie że przed powrotem do pracy naucze go jeść hmm
taki był grzeczny Michałek a teraz awanturnik na całego:no:
pozdrawiam was:-)


może to chwilowe, miejsmy nadzieje ze strajk głodowy szybko minie:)


Mój nie chce nic pić. Zje obiadek i zamiast napić się herbatki czy soczku to tylko cyc :((( Już mam 4 herbatki napoczęte
 
Jakich używacie śliniaczków?? Ja miałam materiałowe, potem korzystałam z pieluchy tetrowej, ale strzałem w dziesiątkę okazał się plastikowy śliniaczek z "kieszonką" na dole. Polecam go Wam, po jedzeniu tylko pod wodę i czysty a i mały nie próbuje go zjeść :-)
 
Jakich używacie śliniaczków?? Ja miałam materiałowe, potem korzystałam z pieluchy tetrowej, ale strzałem w dziesiątkę okazał się plastikowy śliniaczek z "kieszonką" na dole. Polecam go Wam, po jedzeniu tylko pod wodę i czysty a i mały nie próbuje go zjeść :-)
ja mam jeden ceratkowy z kieszonką, a reszta frotkowych i mała gniecie je w łapkach i wpycha do buzi, oczywiście w czasie karmienia:-) Są też takie gumowe z kieszonka muszę się w taki zaopatrzyć
 
ale dzisiaj było śmiesznie, do dnia dzisiejszego Kubie wszystko smakowalo! jadl z usmiechem, a dzis dalam mu ziemniaczki ze szpinakiemze słoiczka ,pluł i sie krzywil, mial nawet odruch wymiotny, musialo byc wstretne, ja nawet nie probowalam, wystarczylo mi ze to powąchalam i wyladowalo w śmieciach, sama mu zrobie kiedys szpinak eh
 
Dziewczyny ile dni testowałyście gluten? Ja chce dziś podać Mai, myślę, żeby co 2 dni dodawać do zupki, kiedy mogę wprowadzić kolejny produkt?
 
reklama
Do góry