reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

reklama
Dziewczyny, a podajecie kaszkę tylko na noc? Bo tak sobie myślę, że jak nasza Pola nie chce jeść kaszki na wieczór, to może byśmy spróbowali dać jej np na II śniadanie? Tylko nie wiem jak potem byłoby z jedzeniem, bo taką kaszką to się chyba bardziej naje niż moim mleczkiem, więc nie wiem jak długa byłaby później przerwa przed kolejnym posiłkiem.. ?

A jak podajecie sok np. z marchewki to w jakich proporcjach go rozcienczanie wodą?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a podajecie kaszkę tylko na noc? Bo tak sobie myślę, że jak nasza Pola nie chce jeść kaszki na wieczór, to może byśmy spróbowali dać jej np na II śniadanie? Tylko nie wiem jak potem byłoby z jedzeniem, bo taką kaszką to się chyba bardziej naje niż moim mleczkiem, więc nie wiem jak długa byłaby później przerwa przed kolejnym posiłkiem.. ?

A jak podajecie sok np. z marchewki to w jakich proporcjach go rozcienczanie wodą?

Ja podaję kaszkę na drugie śniadanie (u nas to ok 8-9) i nie zauważyłam żeby przerwa między posiłkami po kaszce była większa niż po mleku.
Soczek rozcieńczałam pół na pół teraz daje więcej wody bowiem chcę nauczyć go stopniowo pić samej wody.
 
My dajemy kaszkę rano, tzn. tak około 11. Przerwa jest tak jak po mleku czyli 4godz.

Soczki minimalnie rozcieńczam na 50ml. soczku 10ml. wody.
 
nie wiem czy kleik tez zalicza sie do kaszki ale ja daje Jaskowi na drugie sniadanie kolo 10-11, za 4 godziny dostaje obiad i zjada cala porcje, czyli je normalnie jak mleczko
wieczorem, na noc kolo 22 dostaje kleik z butli i czasami tez budzi sie po 4 godz i znow chce jesc
 
Dziewczyny, a jak się podaje ziemniaka? Bo cholerka nie wiem :zawstydzona/y:Gotujecie i miksujecie np z marchewką?
Ja gotowałam samego ziemniaczka i miksowałam a żeby nie był taki gęsty dodała trochę wody w której gotował się ziemniak.;-)
Tak samo będę robić z marchewką dzisiaj a później będę gotować razem i miksować razem;-)

Mi zostało parę słoiczków chyba ze 4 i narazie kupować nie będę(prawdę mówiąc ze względu na kasę) mam teraz od rodziców ziemniaczki i marchewkę z pola;-)
 
reklama
Do góry