reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

U nas z warzywek przetestowane: Marchew, Brokuł, Ziemniaki, Dynia, Szpinak, Pietruszka, Kalafior, Groszek
Z owoców jabłuszko i gruszka
A dziś pierwszy raz mięsko weszło na stół: kurczak:-D
jak zwykle zjadła:-D je wszystko co jej dam:-)
Gosia a gluten podawałaś już? I od kiedy wprowadza się mięsko? Ja od 3 dni dodaję do zupki mannę i chyba wszystko oki:)ufff
 
reklama
Ja od jutra zacznę dodawać gluten. Dzisiaj podałam obiadek z mięskiem z kurczaka. Dziewczyny ile dajecie mięska, te które same gotujecie? Bo dostałam kurkę ze wsi i mama mi poprocjowała więc wypadałoby ugotować coś samemu:)) ale nie wiem jak duzo tego mięska mozna dać.
 
Ja od jutra zacznę dodawać gluten. Dzisiaj podałam obiadek z mięskiem z kurczaka. Dziewczyny ile dajecie mięska, te które same gotujecie? Bo dostałam kurkę ze wsi i mama mi poprocjowała więc wypadałoby ugotować coś samemu:)) ale nie wiem jak duzo tego mięska mozna dać.

ja dałam ze słoiczka 3 łyżeczki wiec nie pomogę
 
Dziś podałam małemu króliczka :-) a raczej próbowałam :-) skończyło mi się wielka aferą, ale wydaję mi się że to nie króliczka odrzuciła on po prostu nie lubi marchewki :-) Mam nadzieje że jutro mu się odmieni :-)

Nie wiem dziewczyny jak Wy ale ja ostatnio dojadam po moim maluchu, bez znaczenia czy to obiadek, deserek czy kaszka. Ciekawe jak to się na mojej wadze odbije :-D :-D
 
reklama
Dziewczyny, a jak się podaje ziemniaka? Bo cholerka nie wiem :zawstydzona/y:Gotujecie i miksujecie np z marchewką?
 
Do góry