reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

Ja 6dni podaje inne jedzenie. Zaczelam od marchewki jeden maly sloiczek na trzy dni, od najmniejszej porcji. Później zaczelam marchewke z jabluszkiem.Chyba sama marchekwe jadl chetniej.aaa jeszcze tydzien temu pierwszy raz podlam keik ryżowy na Bebilonie pepti. nie zauwazylam brzuszkowych zmian. Kupa codziennie,chyba jeden dzien przerwy byl. Ale po 3dniach marchewki wyskoczyly mu krostki wokół oczek i brwi takie bardziej czerwone sie zrobily. Czasem tak miał z tymi brwiami bo ma skaze i powinien byc na nutramigenie,a te krostki takie jakby ciut inne,ale juz nie wiem czy to marchewa czy zbieg okolicznosci. rozne takie wykwity wracja mu na buzce,czasem cos na plecakch czy klatce piersowioej. Nie wiem juz. Jak wasze dzieci miały po marchewce wysypke to jaka i gdzie?
 
reklama
Dziewczyny, czy po rozszerzeniu diety Wasze dzieci robią inne kupki? Nasza Pola od ponad tygodnia je jabłuszko, próbuje marchewki i 2 dni temu dostała po raz pierwszy zupkę. Do tej pory miała kupki w postaci 'musztardy dijon', a dziś zrobiła taką bardziej 'ludzką', twardą, w kolorze zielonkawo-pomarańczowym, to pewnie po dzisiejszym przed południowym jabłuszku z marchewką HIPPa..
 
Dzisiaj wyprobowalam słoiczek Babydream z rossmana i zdecydowanie najbardziej smakował Jagodzie ze wszystkich jakich dotychczas probowala! Nawet ja posmakowalam i ta zupka (ziemniak z marchewką i kurczakiem) była smaczna!! Nie to co bezsmakowy Gerber czy Hipp :) Przeczytałam na odwrocie i okazalo sie ze jest tam tez bazylia i lubczyk :)
Polecam!

Arica- dzisiaj Jagoda zrobiła kupe ktora przypominała cement. szaro- zielona i taka plastelinowata i śmierdząca koszmarnie!
 
Agast ja tez kupuje babydream z rossmanna
ich dynia jest po prostu fantastyczna, a hippowska taka smierdzaca
Jaskowi jedzenie rosmanowskie bardzo smakuje a mi podoba sie to ze jest BIO i cena ok

co do kupek to sa odzwierciedleniem diety
ale laski, wyluzujcie, pomyslcie co sie dzieje jak Wy sie najecie np buraczkow, a co dopiero taki mlodziutki uklad pokarmowy;)
 
a ja sie dzisiaj wkurzylam na sloikowe jedzenie
kupilismy Jasiowi gruszke z jablkiem, sprawdzam sklad a tam owocow tylko 60%, reszta to sok winogronowy (!) i maka ryzowa
sama bede mu trzec owoce
tylko jak to sie robi?
blender da rade zmielic na taka papke surowy owoc?
ja jeszcze nie probowalam w blenderze owocow przecierac, a jak wrzucam warzywa to czasami pare grudek zostanie, trudno co zrobic :)
Na tareczce tre jablko i marchewke, i tez takie mini farfocle w tej papce sa, nie ma nigdy takiej konsystencji jak sloiczek

A co do sloiczkow to trzeba czytac etyietki na poczatku, ja kupilam delikatna zupke jarzynowa po 4 mc a tam cebula w skladzie:szok:, to samo sloiczek z bananem a tam sok jablkowy (to akurat nie szkodzi) i sok z cytryny, biore szpinak po 4mc a tam dodatek sera :confused2: no ale tutaj nie rozpieszczaja maluszkow jak widac tylko jak potem cos uczuli to zgadywanka co to bylo
Teraz juz czytam dokladnie :-)
 
Agast ja tez kupuje babydream z rossmanna
ich dynia jest po prostu fantastyczna, a hippowska taka smierdzaca
Jaskowi jedzenie rosmanowskie bardzo smakuje a mi podoba sie to ze jest BIO i cena ok

co do kupek to sa odzwierciedleniem diety
ale laski, wyluzujcie, pomyslcie co sie dzieje jak Wy sie najecie np buraczkow, a co dopiero taki mlodziutki uklad pokarmowy;)
To musze koniecznie dzisiaj kupic tą dynie. Ta z Hippa śmierdziała sianem.. blee


Lena- właśnie zauwazylam ze dołaczyłaś do bb 4 lata póżniej niz ja a masz wiecej postow ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry